• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SKAFF: aha... no o nic neprichazis, pousti se to hodinu na TP2 s WM6.5

    vydali jednu verzi nekdy pred rokem a od ty doby na to zjevne serou...skoda skoda
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    SKAFF: me teda hodinu nevykresluje, neni to i procakem v tom mobilu? nemam tam ale zadny gigo jak je ted normalni, 600Mhz... a pet inputu nad sebou taky nepotkavam... samo mouchy to ma, az nedavno to dostalo vic nez dva taby a obcas je s tim jebani... ale IE je nepouzitelny a kluci od Mozilly jsou na tom taky nepochopitelne spatne... ten Fennec coz je beta mobilniho firefoxu je strasnej LOL :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    pouzivejte Operu Mobile, kdyz uz nakou, na mobilu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kdyz na nejakym inputu obecne visi javascriptovej event, muze se z toho opera mini posrat
    NYX
    NYX --- ---
    nebo to bylo proste operou, proc hledat priciny jinde a ignorovat tu nejpravdepodobnejsi? :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Btw tím zpožděním to nebylo, hledal jsem hesla stará týdny a zkoušel i jména ID. Možná to byl jen nějaký lag u TMobile, sem tam se jim to celé nějak zadře.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Nyx: Už to funguje (bez jakéhokoliv zjevného důvodu, nic jsem neměnil a pokoušel ty samá hesla co předtím ) i u mne. No nic, problém vyřešen.
    NYX
    NYX --- ---
    BLOODRAT: ted jsem zkusil operu mini na iphonu a tam mi to funguje spravne. demo na strankach mi nefunguje (ani pro 5, ani pro 4.2)

    urcite hledas neco, co tam je? je tam nejake zpozdeni pro nove prispevky (max asi 15 minut), zkus hledat neco, co tam zarucene je v nejakem starsim prispevku
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Po zadání hesla do textového pole se po kliknutí na tlačítko "hledat" diskuse refreshne a vrátí do výchozího stavu.
    NYX
    NYX --- ---
    BLOODRAT: jak presne nefunguje? nejde zmacknout, nic to nenajde apod?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Na telefonu (nokia, browser opera mini) nefunguje v diskusích hledání.
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    KOC256: Ja bych se na to vys... :-)) Ledaze by se NYX fakt nudil a nemel nic lepsiho na praci :-).
    GAZIK
    GAZIK --- ---
    Vcera to tu beztak byly vetsinnou nedelni kdaky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a nechces jen tak pro formu zkusit tu vcerejsi diru obnovit do nejake extra verze RO aby nekteri alespon se jukli do posty pripadne pokud vi ze neco jim nekde zahaprovalo...

    Snad se da i vypsat posledni prispevky podle ID...

    Jestli by to byl pokus na par kliku bez nejake vetsi interakce tak snad to neni neresitelne...
    NYX
    NYX --- ---
    ale jako samozrejme se stydim a uznavam, ze to je moje blbost :)
    NYX
    NYX --- ---
    NELDOR: prave. kupovat si druhy disk do paru mi prislo byt jako blbost, kdyz scsi je prakticky mrtve a stejne jsem ho planoval pri nejblizsi prilezitosti vyhodit. ted ta db na raidu1 je.

    ze by se replay musel delat hned samozrejme vim. ale dneska nejak nebyl den na zkouseni podobnych veci...kor kdyz na tom kvm v serverovne byla snad nejhorsi klavesnice jakou jsem v zivote videl...tam jsem se prihlasoval pokazde tak natrikrat, nez jsem spravne napsal heslo. a mam pocit, ze vetsina lidi oceni spis ze to jede rovnou, byt s dirou nez kdyby se melo cekat buhvijak dlouho nez se mi to povede obnovit komplet.

    vetsina lidi si asi nechava preposilat postu na mobil, takze minimalne vi, co minuli.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nezobrazuje se reklama (ve verzi pro lidi), ale to je hadam zamerne. ne ze by mi to takhle nevyhovovalo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: ne, zkopirujeme si db :)
    NELDOR
    NELDOR --- ---
    KRALIK: Radsi rovnou na dva :-))
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    budeme se ted skladat na disk? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam