• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    KRALIK: K tomu, aby fungovalo zavření okna pomocí Esc, je zapotřebí mít aktivní režim "real-time events".

    NYX: V tomto případě by stálo za zvážení, jestli nepřemístit kód jinam, aby zavírání okna nebylo tímto podmíněno.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nehlasi treba neco error console?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: fakt netusim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: nemas radu, jak muj esc spravit? mam zakazanou cache, ale at mackam zachranne tlacitko sebevic, nic se nedeje a to zkousim klikat na vsechny mozny „okna“ (jak reply-okynko tak mimo nej...). nic.

    musim pouzit nejaky sofistikovanejsi postup?
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    NYX: mas pravdu, prehledl jsem to. diky
    NYX
    NYX --- ---
    je to tam snad i nekde napsane
    NYX
    NYX --- ---
    FERENCZY: v premiovce jsou statistiky realtime, jinak se generuji jednou denne nekdy v noci.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    jak presne funguji statistiky v diskuzi? Za dnesek pribude dejme tomu 10 prispevku, ale nekdo, kdo navstivil diskuzi dnes kratce po pulnoci ma ve statistikach 0 neprectenych...
    ALESH
    ALESH --- ---
    da se to reply okno nejak vypnout?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jak jsem vcera dekoval tak to jsem videl bez reloadu pres ctrl F5 jen to, ze to pri odpovedich neskakalo nahoru a hazelo mi to tam nahoru ty reply :) takhle je to jeste lepsi .)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo aha to je naky okno.. ja myslel to JS menu co je na ikonce...sorry, mam jeste rano :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: mam tu na notesu 3.6.6 browsr, updatnu a vyplachnu keš :)
    NYX
    NYX --- ---
    ROENICK: tak to nevim co s tim delate, kliknuti mimo by to naopak zavirat nemelo :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: me to teda ve Win7 a FF taky nezavira...ale staci kliknout jinam na strance
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: mas rozbitej esc
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: mam rozbitej Esc nebo se jim reply-okno zase zavrit neda?
    VANEK
    VANEK --- ---
    HASH: Dělávalo mi to, teď delší dobu (snad) už ne, ale s FF 3.6.7 mi zas začaly nějaké záhadné problémy sneresponsivními skripty (chrome, Gmail, RefControl) a leakováním paměti, tak se možná požraly navzájem. Byl jsem si jistý, že je to ten palcovací ajax.
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: tohle by se asi melo dit nezavisle na tom, jestli ti skrz to nejake zpravy prijdou nebo ne.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: jasne ze pomuze, akorat....vis jak...

    kdyz omylem necham zaply nyx pres noc na notebooku, tak rano stezi udrzim ruku na klavesnici...a to staci, aby mi ctyri lidi opalcovali obrazek...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: mam neco takoveho hlaseneho v kudlance...takze sam asi nebudes. ale proc a kdy presne se to deje, to vazne netusim. zavreni tabu s nyxem pomuze?
    HASH
    HASH --- ---
    Vysvetleni : obcas se mi (pri vyssi koncentraci dynamickych prvku typu "upozorneni na odpoved" nebo "upozorneni na kladny palec") stane, ze mi Opera (Win7) vytizi jedno z jader na 100% a odmita slezt. Pricital bych to celkove spatnemu stavu meho systemu, kdybych stejny jev nezacal pozorovat u compu sve pritelkyne (Firefox, WinXP) a u nekolika svych pratel...

    jen by mne zajimalo, zda-li je nas vic...
    HASH
    HASH --- ---
    [SERVER ERROR]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam