• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Je to jeste lepsi - VUBEC zadna chyba. Proste se objevi prihlasovaci stranka. Dal jsem jabko-R pro reload sledovanych klubu/historie a skoncil tady
    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dbook%3Bl2%3D2

    Jak se trackuje prihlaseni? Ktera cookie to je? PHPSESSID nebo session? Dumam nad tim zda na to nemuze mit vliv minimaliace okna v Safari, zda to treba neubije cookie.
    MALER
    MALER --- ---
    NYX: Pokusim se vsimnout. IMHO bezna chyba "problem s prihlasenim".

    ROENICK: UPC, sam na sebe. Problem tezko bude souviset s pripojenim.
    NYX
    NYX --- ---
    MALER: s jakou chybou te to vyhodi?
    MALER
    MALER --- ---
    Nenasel jsem to v kudlance ani tady - casteji nez je normalni jsem odhlasovan. Sedim na jednom pocitaci, mam pro jistotu vypnutou kontrolu IP, a v nahodnych intervalech se ocitam na formulari pro prihlaseni. Jak dlouho ma byt login platny od posledniho prihlaseni/akce? Pokud jsem neco prehlid tak sorry.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nejaka nova fičura a nebo něco zlobí u mě ? (klikl jsme přee ikonu na odpovědět :))

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    TLUSTEC: no bejt tebou uz bych se modlil, zazalohoval pevnej disk u kompu a cekal na ranu z milosti :)))
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TLUSTEC: Ne, je to clovek z masa a kosti.
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    nyx: ja mel za to, ze je to jakysi globalni fenomen, ke kteremu dovedes zaujmout stanovisko.
    NYX
    NYX --- ---
    TLUSTEC: nejlepsi bude zeptat se primo aframa, ne? :)
    TLUSTEC
    TLUSTEC --- ---
    rad bych se zeptal, co/kdo je ID AFRAM, a jak si politicky spravne vykladat, pokud mi nekolikrat po sobe vyznamne nahledne do infa.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NIXIMOR: nebo opička do FF :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    No urcite by sel napsat nejaky javascript, ktery by to seradil. Ale kdo to ma delat, ze? :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo tak, chápu.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: ano, v premiovce to jde, ted jsem zkusil
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: v tech statickych to samozrejme nejde, to je jen predgenerovane html na disku. v premiovce s tema zivyma statistikama to snad stale jde.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nešlo dřív ve statistikách klubů řadit podle jednotlivých sloupců?
    NYX
    NYX --- ---
    PATEJL_CZ: ahaaa, tohle me nenapadlo :)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    KRALIK: K tomu, aby fungovalo zavření okna pomocí Esc, je zapotřebí mít aktivní režim "real-time events".

    NYX: V tomto případě by stálo za zvážení, jestli nepřemístit kód jinam, aby zavírání okna nebylo tímto podmíněno.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: e-e. konzole mlci. zkousel jsem to i v chromu/opere (default jedu na ff), vsude bez jakykoliv reakce.

    no nic, ja se z toho nepokakam. jen nekdy me trochu sere, ze ti okynko zakryje kus prispevku a musis jet nahoru/dolu, aby sis zbytek precetl...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nehlasi treba neco error console?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: fakt netusim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam