• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PATEJL_CZ: ahaaa, tohle me nenapadlo :)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    KRALIK: K tomu, aby fungovalo zavření okna pomocí Esc, je zapotřebí mít aktivní režim "real-time events".

    NYX: V tomto případě by stálo za zvážení, jestli nepřemístit kód jinam, aby zavírání okna nebylo tímto podmíněno.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: e-e. konzole mlci. zkousel jsem to i v chromu/opere (default jedu na ff), vsude bez jakykoliv reakce.

    no nic, ja se z toho nepokakam. jen nekdy me trochu sere, ze ti okynko zakryje kus prispevku a musis jet nahoru/dolu, aby sis zbytek precetl...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nehlasi treba neco error console?
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: fakt netusim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: nemas radu, jak muj esc spravit? mam zakazanou cache, ale at mackam zachranne tlacitko sebevic, nic se nedeje a to zkousim klikat na vsechny mozny „okna“ (jak reply-okynko tak mimo nej...). nic.

    musim pouzit nejaky sofistikovanejsi postup?
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    NYX: mas pravdu, prehledl jsem to. diky
    NYX
    NYX --- ---
    je to tam snad i nekde napsane
    NYX
    NYX --- ---
    FERENCZY: v premiovce jsou statistiky realtime, jinak se generuji jednou denne nekdy v noci.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    jak presne funguji statistiky v diskuzi? Za dnesek pribude dejme tomu 10 prispevku, ale nekdo, kdo navstivil diskuzi dnes kratce po pulnoci ma ve statistikach 0 neprectenych...
    ALESH
    ALESH --- ---
    da se to reply okno nejak vypnout?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jak jsem vcera dekoval tak to jsem videl bez reloadu pres ctrl F5 jen to, ze to pri odpovedich neskakalo nahoru a hazelo mi to tam nahoru ty reply :) takhle je to jeste lepsi .)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    jo aha to je naky okno.. ja myslel to JS menu co je na ikonce...sorry, mam jeste rano :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: mam tu na notesu 3.6.6 browsr, updatnu a vyplachnu keš :)
    NYX
    NYX --- ---
    ROENICK: tak to nevim co s tim delate, kliknuti mimo by to naopak zavirat nemelo :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    NYX: me to teda ve Win7 a FF taky nezavira...ale staci kliknout jinam na strance
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: mas rozbitej esc
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: mam rozbitej Esc nebo se jim reply-okno zase zavrit neda?
    VANEK
    VANEK --- ---
    HASH: Dělávalo mi to, teď delší dobu (snad) už ne, ale s FF 3.6.7 mi zas začaly nějaké záhadné problémy sneresponsivními skripty (chrome, Gmail, RefControl) a leakováním paměti, tak se možná požraly navzájem. Byl jsem si jistý, že je to ten palcovací ajax.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam