• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ESTEN: dobre, tak by bylo pekny si teda jeste vybrat podle klubu.

    Klidne by to mohl byt seznam klubu s tim ze za kazdym klubem budou + a - , dole pak soucet.

    Kazdej prispiva tak maximalne do cca 20 - 50 klubu, tak ten seznam u kazdyhu uzivatele by nebyl takovej problem, ne ?

    dodelat tam pak zaklikavaci checkboxy aby si clovek mohl z vypisu vyjmout konkretni kluby ktere treba stoji na paleckovani je pak uz jenom tresnicka na dortu.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    OTAVA: tys mluvil o "nejvetsich prispevatelech hodnoty", ja jen rikam, ze takovou vec z toho nevyctes. Maximalne se dozvis, kdo hazi do stipacich obrazku nejvic fotek z the big picture, national geographic a world press photo ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ESTEN: O to prece vubec nejde jakou to ma informacni hodntu, takovy Googlefight treba taky nema moc vypovidaci hodnotu, ne ?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    OTAVA: obavam se, ze takovej soucet by s celkovou hodnotou prispevku koreloval jen velmi slabe ;)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Zajimalo by me, jestli se da nekde zjistit kolik clovek za svoje prispevky dostal za casovy usek (den, mesic, rok, lifetime) palcu nahoru a dolu.

    Krom toho ze bych si mohl honit pri pohledu na cisilka ego by me zajimalo kdo je nejvetsi prispevatel hodnoty na NYXu a kdo Überdebil.
    V3S
    V3S --- ---
    NYX: ok, dik za vysvetleni, preposlu to jako instruktazni prispevek ;)
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: asi se zadrela nejaka kolecka a kdyz se nic nedelo, klikal na to vickrat. ono to i kontroluje, aby se neposlala pozvanka vickrat, ale ten seznam se vytahne jednou a pak se postupne posila, tj. asi muze nastat situace, kdy se pri tom posilani neco zasekne a chvili to trva, pak se da asi opakovanym klikanim docilit totohle...nevim, jestli ma vubec smysl to opravovat.
    V3S
    V3S --- ---
    nejak blbnou pozvanky, vcera mi jedna prisla dvakrat, dneska jina dokonce osmkrat .. zajimavy fakt je, ze jsou opacne chronologicky serazeny :)

    http://v3s.hustej.net/temp/invite.JPG

    (omlouvam se za kvalitu, mam v praci jen malovani;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NINE_OF_NINE: Jak říkám, nechal jsem se splést.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    COWBOY: Stacilo by otazku polozit presneji a k referencim volne pokracuj: [ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!)) ] . Nasledne filtruj slovo reference.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    NINE_OF_NINE: Měl jsem samozřejmě na mysli ony reference, o kterých tu diskutujete. A protože je to tady samý pokročilý uživatel internetu, tak jsem čekal rozumnější odpověď. No co nadělám.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    reference? Co to je?
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: pokud jdou negativni reference zpetne komentovat udelenym tak neni snad co resit ne ?
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NYX: njn to je fakt..

    hele ani nevim kdo proc, kolik nebo co, proste tapetujou, a nejhorsi je ze pouzivaji CAPS LOCK!:)
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: reference se tu resily opakovane a zatim nepadlo zadne lepsi reseni nez obcas nejakou neopravnenou referenci prekousnout...vetsinou maji ocividne mimozni ten text, tak je snad lidi neberou moc v potaz.

    zaregistroval jsem minet v jednom klubu, jak sije do nej, tak bych to zatim nechal na spravcich daneho klubu. a prave moc nevim proc i jemu.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NYX: total ban je moc, ale resi si svoje osobni problemy tapetovanim v klubech

    njn ale takhle ti davaji negativni reference z "pomsty".. ale vono to je vlastne jedno, kdo resi reference ze? (chapu to teda u veci kde se resi prachy)
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: no kdyby to neslo, asi by to jen nahravalo tem podvodnikum, ne? jen by ty obeti ve vhodny okamzik nahazel na ignore a nemusel by resit nasledne opravnene reference.

    za co?
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    proc mi muzou davat reference lidi ktere mam v ignore?

    btw. doporucuju na total ban id Mihals a id Minet
    KEJNO
    KEJNO --- ---
    blok

    neslo by neco udelat s url adresama? jedna se mi o to, kdyz vlozim url adresu do bloku, ulozim a chci zpetne editovat blok vcetne url odkazu, tak mohl by se zobrazit normalne? jako hole url bez css stylu a html tagu?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jo ale jakto? chapu ze asi nekeca ale trochu me zajima zakouti... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam