• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: neboj, v pristim buildu to urcite "opravi" a nebude vam to fungovat ani jednomu :-)
    HASH
    HASH --- ---
    TOMAS3333: me to v opere facha bajecne
    NYX
    NYX --- ---
    ja to nerekl :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: aha, takze opera
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: to by se dit nemelo...meri si to vysi toho formulare a posouva o tolik stranku pred i po presunu.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: a nemohlo by sa nejak zamedzit skakaniu stranky? to dost vadi
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: jo, to opravim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    proc to reply float okno nekdy vyskoci ze stranky i kdyz ho mam ve viditelny casti obrazovky?

    tady to nedela, ale v jinejch diskuzich (co maj delsi nastenku?) se to deje.
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: aaaha..supr, to zvladnu! :)

    HASH: protoze me to sere jak to nekde cestuje dyz to ma bejt na miste :))
    HASH
    HASH --- ---
    DAVELXR: stejne by me nejvic zajimalo, co ti na tom vadi...
    NYX
    NYX --- ---
    DAVELXR: ty dva radky uloz do souboru jmenem nc.css, ten nahraj nekam na spolehlivy hosting ktery zachova jmeno a adresu adresare, v kterem je ulozeny si nastav jako skin.

    tj. pokud to nahrajes napriklad na
    http://www.domena.cz/skin/nc.css
    do kolonky skin dej:
    http://www.domena.cz/skin/
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    HASH: sakra:( premiovku sice mam..ale nechapu proc to proste zacalo samo delat kdyz ja sem tam nic nemenil..a ted abych shanel nekoho kdo to udela protoze jak koukam je to opravdu pro pokrocile a to ja fakt nejsem :(

    kazdopadne diky za radu, zkusim nekoho sehnat..
    HASH
    HASH --- ---
    DAVELXR: jsou v zasade tri moznosti
    a) naucis se zaklady CSS
    b) nekdo se nad tebou slituje v tom druhem klubu
    c) (koupis si premiovku, pokud ji jeste nemas a) nabidnes na mistnim trzisti treba 100 dni premiovky za dopsani tehle male drobnosti do tebou vybraneho skinu

    ale tady s tim uz asi dal nehnes...
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    HASH: jj..ale stale nevim to hlavni..kam tohle mam vlozit aby mi to prestalo delat ?.) diky moc, fakt tomu prd rozumim..
    NYX
    NYX --- ---
    DONALD: neni. jednu dobu byl i naprogramovany, ale mam pocit, ze jsem ho nikdy nezapnul, prave ze zminovanych duvodu.
    DONALD
    DONALD --- ---
    NENUPHAR: a nebyl/neni tu nekde v nastaveni vzajemny ignore? ja to teda nepouzivam, ale prijde mi ze tohle presne hledas...
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    NYX: jasný, je mi to asi jedno, jen jsem se chtěla zeptat.)
    NYX
    NYX --- ---
    NENUPHAR: kazdej ne, jen ti, kterym bys to cteni zakazala. plus hodne klubu je viditelnych bez prihlaseni. navic pak nevis, pod jakym id to cte, takze mu to znovu zakazat nemuzes.
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    NYX: to je pravda, sorry,.. nečetla jsem to./ ono zas každej by si asi nezakládal další id jen proto aby mohl číst moje příspěvky.

    HASH
    HASH --- ---
    NENUPHAR: proc ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam