• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NENUPHAR: tak si regne nove id a bude si je cist dal...tohle se tu resilo tolikrat uz.
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    chybí mi tu ještě jedna taková hračička a to funkce skrývání vlastních příspěvků vybraným lidem. Ráda bych si u konkrétních uživatelů nastavila, aby neviděli mé přispěvky v klubech a nemohli si je ani filtrovat :)
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: prosim prosim pomoz mi s odstranenim toho silenyho litajiciho okynka pro odpovedi:)) napsal si mi nejakej kod ale jak sem psal, sem lama a nevim co stim :(

    diky!
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    a adresa?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no asi se to da nejak provozovat i na androidu. je to normalni html/js/css vec, byt teda dost optimalizovana prave pro iphone...jak se to chova jinde zatim moc netusim :) mam akorat report, ze v htc hero je moc male pismo apod, ale jinak to funguje...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    on je specialni nyx pro mobily a nebo jen pro iphone?
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: kazdopadne snad opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    _LUCI: no jo, asi nefunguje :)

    dej to do kudlanky, udelal jsem tam vlastni kategorii pro ten mobilni pristup.

    zatim je to stale dost experimentalni a umi to jen ty nejzakladnejsi veci, proto tam je pri prihlasovani checkbox na login do standardniho nyxu.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    dotaz, změnil se nyx pro iphone.. tam nefunguje ignore?
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: aha, to by mohlo, netusil jsem ze se to tak projevuje..
    NYX
    NYX --- ---
    ACID: ignore?
    ACID
    ACID --- ---
    nejaky systemovy duvod proc mi tady [ Komentar k zavodum a F1 ] pri nastavenych 10 postech zobrazuje nyx jen 7? pri prechodu na dalsi stranku jich je 8
    diskuze ma aktualne okolo 1500 postu, nefiltruju,
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MATHEW_ER: coz by muj navrh dost mozna vyresil.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA: taky me neco podobnyho napadlo, ale spis si myslim ze by bylo dobry si to nejak seradit podle svýho (nemyslim rozdeleni do skupin ve sledovanejch) a kdyz diskuse zmeni nazev, zustane na svem miste a neposune se podle abecedy...
    nebo ze by byla moznost si před nazev auditka napsat svuj nazev/poznaku/cislo...
    napr: nyx :: pripominky uzivatelu - pripominky - nyx :: pripominky uzivatelu (kdyz se tori rozhodne zmenit nazev diskuse, tak ti tam furt zustane slovo "pripominky", cimz budes vedet o co jde a kde to v booknutejch auditkach najdes..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co moznost si pojmenovat klub v booku podle sveho? majitele auditek maji obcase nemoudre, kreativni, ci jinak pochybne napady dat auditku co nejuchylnejsi nazev, ze se pak neda najit. Rad bych si je ve svem booku pojmenoval jinde, abych vedel co doopravdy uvnitr najdu, radily se jak maji apod.
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    HARALD: aha.. koukam ze jsem zrovna pouzil safari :-/
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MATHEW_ER: mno takovej pripad tady znam jenom jeden a nad tim se da jen zasmát... :D tohle moc lidi nedela.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    HASH: spis by ty bany mely fungovat. :) Neni problem po zabanovani ID zalozit _ID, _ID_ atd. skrze dalsi pozvanku.

    VANEK: ono je dost tezky na nej reagovat vstricne :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam