• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ALESH: ktery konkretne? masakr? cim vic se bude bojovat proti bezmozkum co porad pastovali youtube linky bez popisku tim lip... za kazdej prispevek ve kterym byl jen youtube link jeste pred tim autonacitanim title bych daval tejden autoban na nyxu :) pak by si to rozmysleli

    a i ted ti k tomu napsali

    "husty!", pod to link a bylo to jako by to tam nebylo. Ted uz to bude brat i tyhle pripady, coz je supr
    ALESH
    ALESH --- ---
    ROENICK: imhop se to nehodi do vsech klubu:) Ale celkove to tedy vitam-sam jsem to chtel navrhnout :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    luxus!

    ALESH: proc proboha? proc kazdou featuru chce hned nekdo vypnout? a pokud to chces vypnout pri pastovani tak urcite najde zbusob jak to udelat :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    Super:) Jeste vic super by ale byla moznost to v nekterych klubech vypnout:)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: NICE !!
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    NYX: coool!
    NYX
    NYX --- ---
    test
    Marrakech.Travel on Vimeo
    http://vimeo.com/8018998

    test
    YouTube - Hungary is that a country?
    http://www.youtube.com/watch?v=OVLIx1D8I-I

    test
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz asi slapou embedy videi z youtube a vimea...

    a rozsiril jsem to doplnovani nazvu linku...zkousi to prvni dva linky, ktere jsou na radku samotne...bez ohledu na to, jestli je neco nad nebo pod nima...
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    NYX: jo takhle, to jsem prave nepochopil, super diky
    NYX
    NYX --- ---
    KUBIS: asi si to jeste musis zapnout v nastaveni. navic se to projevi jen u lidi, kteri zahlasuji negativne pote, co si to nastavis.
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    chtel jsem se zeptat proc i v pripade premiove verze nevidim negativne hodnoticiho muj prispevek v diskuzi? diky,)
    NYX
    NYX --- ---
    MOZEK: pouzij prostredni tlacitko nebo shift. obracene to jde podstatne hur, proto je to takhle.
    MOZEK
    MOZEK --- ---
    dobreho podvecera. dotaz zni, zda-li by neslo, aby se linky napr. v poste (ale i v boardech) defaultne otvirali v novem okne/panelu?
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: nevim. neco podobneho mi delal kdysi firefox pokud se zapnul pipelining mam pocit.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Nevim moc kam s tim :) (a do kudlanky se zdraham, pac to neni zrovna reprodukovatelny nebo zavazny)

    Obcas se mi do stranky priplete takovy blok bordelu, vypada to nejak takhle (pardon za kvalitu, mspaint). Vetsinou v historii, ale uz jsem to zahlid v ruznem AJAXem donacitanem obsahu. Muzu za to ja, chrome nebo nyx? Vyskyt natolik zridka, ze me to nijak nedrazdi, spis by me zajimalo cim to je.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: jo takhleee :) pochytany.
    ale je to malo, konkretne jsem myslel stipaci vobrazky a tak aktualn maji vsechny nad 100, a ja chtel filtrovat nad 300 :)
    je to otazka chvilky to nejak zmenit tak, aby to slo do tech tri set?
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: tak nahore prepis to cislo v url, melo by to jit myslim az do stovky :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    dotaz, neslo by nastavit, abych si moh sam napsat, ze chci zobrazit pouze prispevky s tolika ci tolika hlasy? (- i +)
    tedko jde jenom 1, 2, 5, 10, 25, ale jsou kluby kde to nestaci. bylo by supr jeste k temhle moznostem pridat okynku pro libovolny cislo...
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: tomu rikam predpojatost :)
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HASH, NYX: hm, tak teraz to uz funguje spravne. Ak teda Nyx nic nemenil, mozno bola zla konstelacia hviezd...
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: neboj, v pristim buildu to urcite "opravi" a nebude vam to fungovat ani jednomu :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam