• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, jaktoze vidim lidi, ktery mam na blacklistu?
    NYX: kdyztak muzu do posty poslat seznam, koho vidim a pritom je na listu.
    dekuju
    NYX
    NYX --- ---
    a hlavne uz to neexistuje :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: to jo, ale netreba podavat formular;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: no vsak tam je zminena schvalovaci komise :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: ne, tim je myslene, ze dotycny o tom vlastne vubec nerozhoduje:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VECTOR: jo, ale to per-pripad a to jeste po vyplneni formulare A-48, C-14 a DF-283 na zaklade kterych se sejde komise, ktera rozhodne o moznosti vyplnit formular OI-15, ktery to teprve umozni.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NAVARA: kazdopadne existoval/existuje institut vynucenyho oboustranyho ignore. ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOUDY: nyx rek ze to neumi a ze to vlastne vubec nema smysl, pac si zalozi multiid,... nebo nejakou podobnou vymluvu :) kazdopadne finalni
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    VECTOR: Myslim ze tu neco takovyho jednou bylo, tak mne jen zajimalo v jaky to je fazi..na nektery neustaly rejpaly a otazkare by se mi to fakt hodilo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KOUDY: ne a ani nikdy fungovat nebude, ne?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Uz nejak funguje ten reverzni ignorelist?....ze si muzu dat nekoho do ignore a on zaroven nevidi moje prispevky?
    HASH
    HASH --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    FERRYH: vlevo dole modry panacek...a musi se to vypnout asi vsechno.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    sakra a jak se chat vypina.... no zapatram snad to najdu.. :))) dik.. za stopu...
    NYX
    NYX --- ---
    FERRYH: to bude neco s tim chatem. resenim je bud vypnout chat nebo si treba nastavit autorefresh po hodine nebo neco takoveho :)
    NYX
    NYX --- ---
    HELA: bud NO-HTML nebo dat treba mezeru pred/za ten odkaz apod.
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    potkal jsem se nekdo s tihle problemem na nyxu:
    mam bezne nostop otevrenej FF (verze 3.6.10 ale delalo me to uz i ve starsich verzich 3x), v nem krom jineho, take NYX otevreny v panelu
    - po nekolika hodinach kdy u pocitace nejsem se FF nejak zacykli
    - na mem intel core 2 pak FF vyzaduje 50% cpu na windows 7 ... predtim na XP (pred nekolika tydny reinstall) to bezne zralo i cele 100% cpu oba procesory na win 7 je to vice slusnejsi a zere jen 50% ... i tak je to velice neprijemne...
    nikdy me to jeste neudelalo kdyz u toho jsem, dela to jen pri me nepritomnosti a asi az po delsim behu FF se spustenym NYXem....

    staci pak ten panel s NYXem odbouchnout a nahle CPU je zas na beznych rozumnych hodnotach kolem 2%... spustim opet nyx a vse bezi jak po masle...az do chvile nez zas necham spustenej panel s nyxem pres noc ve FF .... grrrr...
    snazim se NYX pokazde vypinat ale znate to... proste nekdy clovek zapomene..a neni moc prijemne ze to bezi na tak vysokej vykon CPU takove kvanta hodin... :O((
    HELA
    HELA --- ---
    ROENICK: Ty víš, jak se to vkládání náhledů dá vypnout při pastování? Jestli jo, poradíš? Jsem lama, nic mě nenapadá, a ta nová funkce náhledu se mi obecně sice líbí, ale třeba když házím odkazy na písničky do svého soukromého klubu, tak mi tam spíš překáží.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: Ano

    ten prechod by mel byt plynuly, nejsem si jisty na kolik des. Mist to tam mam
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A abych nezapomněl, bylo by pěkné nemít v TITLE inzerátů jen "inzerát".
    Jestli se mnou někdo souhlasí, třeba to do kudlanky dá, jestli ne, tak je to stejně marný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam