• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: zprávu jsem přečetla, odpověď poslala, vzápěti hned smazala v souladu s postupem... jaké je vyhodnocení pokusu? :)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    HARALD: to je vrcholne intuitívny postup... prečo to nie je v tom rolldown menu?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: upozornění žádné :(
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: zcela s čistým svědomím mohu říci, že postupuji vždy přesně podle postupu :))) zrovna jsem posílala kamarádce jednu zprávu, odeslala, chtěla zrušit, protože to nebylo to, co jsem chtěla napsat.... zrušila, načež do 0,5 min mi přišla reakce na tu zprávu, kterou jsem předtím nepřečtenou u příjemce smazala :)))

    opravdu nevím. Může to souviset s tím, že mi v práci nefunguje to chatovací okno, zatímco jí tam ta zpráva mohla naskočit jakože v chatu, tedy si ji přečetla... ale v doručenejch už ji nemá ...? Nevím, jsem laik, velkej teoretizuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA:
    HARALD: A ještě doplnění. Příjemce si mohl přečíst vzkaz mezitím, co klikneš na "nepřečteno" a co ho smažeš. V tom případě dostaneš upozornění, že mail nebyl u příjemce smazán.
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: tak pro jistotu popis postupu:
    U odeslaného příspěvu v poště klikneš na "nepřečteno" .
    Zobrazí se ti samotný příspěvek se zaškrtnutým checkboxem. Ty klikneš na tlačítko vedle boxu s nápisem "Smazat od příjemce".

    Ty texty se mohou lehce lišit, mám zapnutou anglickou verzi.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    HARALD: ne
    HARALD
    HARALD --- ---
    SHMAIDA: Přišel ti teď ode mne mail?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    možná budu za úplnýho blbce, ale nedá mi to ... funguje ještě mazání zpráv v poště u příjemce? Možnost volby tam je, už několikrát jsem to jakože smazala, ale ten člověk to zjevně měl v poště tak jako tak ... (stalo se zrovna před chvilkou).

    Jak to teda vlastně funguje?
    NYX
    NYX --- ---
    jde mi spis o pamet...kdyz tam nekdo nahraje nejaky 10+Mpix obrazek, tak to sezere hromadu pameti. a povolovat apachi poustet binarky nehodlam :)

    zpracovavat to nejak na pozadi nemuzu, kdyz chci okamzite po nahrani ukazovat nahledy...

    tim flashem to bude fajn, az opravi tuhle bugu.

    a tech 900 je proste jen tak zvolene cislo, nehledejte za tim zadnou logiku :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KRALIK:
    napadlo me ze pri optimalizaci webu na 1024 delas layout na 960 a 900 je pak brano jakoze jeste je nejaky bordel kolem (tech 60). Ale jestli to tak je opravdu tezko rict...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    To tech fotek je tolik ze tim nechces zatezovat server?
    Ja mam udelanou galerku kde balik fotek ve velkem rozliseni nahraju na ftp a na klik v "BOXu" se mi okamzite udelaji tri sady fotek (800*600, 320*240(tusim) a thumby 150*150 s orezem) a i na sdilenem hostingu je to temer hned.
    HASH
    HASH --- ---
    kazdy pozvany, ktery si poprve koupi premiovku, by mel tomu, kdo ho pozval, vygenerovat alespon dva mesice :)
    NYX
    NYX --- ---
    kazdopadne mam to pripravene a jakmile se tohle vyresi, muze to zacit samo resizovat :) server-side to samozrejme delat nehodlam...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: hledam ji :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A hodil jsi jim to do jejich kudlanky? :)
    NYX
    NYX --- ---
    hmmm...ted jsem zkusil nejake client-side resizovani v novem swfuploadu ale vypada to, ze to sice funguje pro delani ikonek tak 100x100px, ale jakmile dam cilove rozliseni nad 760x760px, udela to jen prvni obrazek a pak se to zasekne...tezko rict proc, dovnitr toho flashe nevidim. ale fakt, ze 760x760px jede a 761x761px uz ne dava nadeji, ze to je jen nejaka blbost, kterou brzo opravi :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KRALIK: obrazovka nyxova netbooku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRALIK: to si neber osobne, to bylo obecny :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    DRAGON: myslim, ze by si z moji galerie mohli mnozi, kdo sem ty sracky cpou, vzit priklad ;)
    jo ja vim, resize je otazka zmacknuti 4 tlacitek, ale musim to nekam ukladat, cimz mi na disku vznikaji duplicity, pak to zas mazat...

    spis mi nejde do hlavy, proc zrovna onech 900 px? v tom je nejaky skryty smysl?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam