• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HASH
    HASH --- ---
    JOZZKA: oka, nebylo to vtipny
    JOZZKA
    JOZZKA --- ---
    HASH: nejsem ani trochu slunickovy, a ze je za to trest sem teda nemel ani tucha, a hofyland neznam
    HASH
    HASH --- ---
    JOZZKA: jsi malo slunickovy
    za trest napises tri prispevky na hofyland
    JOZZKA
    JOZZKA --- ---
    NYX: ahoj, ja jen k tomu hodnoceni fotek: ted je to pekna nuda, chybi me moznost, dat najevo, ze se me urcita fotka nelibi.
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: no me pak zpetne doslo, ze to nefunguje protoze nyx bez premiovky ma kvuli adsense nastavene necachovani, tj. se po zmacknuti zpet pokusi znovu nacist stranku, kam uz nema tou dobou pristup. s vypnutou reklamou to funguje spravne, da se vracet zpet skrz cache. ale to je spis vedlejsi efekt nez nejaky navod jak to opravit :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KA94: Použiváš prohlížeč špatně, právě z důvodu nevědomosti. Já jsem tě pochopil prvně, ale třeba Nyx očividně ne.

    To že tě tlačítko zpět "nevrací na domovskou stránku" je v pořádku a Nyx jako server s tím nemá nic společného a ani s tím nejde nic dělat.
    KEJML
    KEJML --- ---
    KA94: Chtělo by to trochu nastudovat jak funguje prohlížeč, nebo alespoň tlačítko zpět v něm. Vyhneš se tím zmatení sebe i ostatních.
    AETHER
    AETHER --- ---
    KA94: myslim, ze mas stejne mnohem jednodussi si kliknout na ikonku "domu", je to jedno kliknuti, pomoci sipky zpet by to byly minimalne dve a to pouze v pripade, ze by ses jen prihlasil a odhlasil a nikde jinde v ramci nyxu predtim neklikal;)
    NYX
    NYX --- ---
    KA94: no a proc to nedelas prave tou ikonkou domu, ktera je k tomu urcena? nebo to se vzdy vracis tim, ze mackas zpet az do doby, nez se tam dostanes?
    NYX
    NYX --- ---
    KA94: vubec nechapu, co se snazis delat :)
    HELA
    HELA --- ---
    když už se ruší blog, nešlo by nějak udělat, aby si člověk mohl všechno zazálohovat stisknutím jednoho tlačítka, podobně jako u bloku? Pokud by to teda nebylo moc komplikované.
    NYX
    NYX --- ---
    KA94: jako ze ti nejde napsat do adresniho radku nejake jine url nebo jak?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ty promoted akce na gate vypadaj osklive v systemovym tmavym skinu. Stejne tak fakebutton "update ads" v trzisti.
    (hodim to do kudlanky)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Takovej failovej panacek vlevo - vpravo nahlasit chybu / reklam / rozsireni.

    Ted kdyz se mi tu zobrazilo ze mam novej prispevek tak to funguje, ale predtim to bylo porad v paticce stranky nahore ( mam ten pocit protoze jsem si klikal na upozorneni +ek )
    NYX
    NYX --- ---
    jestli myslis tu paticku stranky, tak ta je zfloatovana jen pokud mas s nekym otevreny chat, jinak je az na konci stranky. ale tak je to od zacatku mam pocit.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaka listicka?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Byl jsem zvykly mit upozornovaci listicku na nove prispevky dole v okne at skroluju jak skroluju(float). Ted je napevno na konci stranky. Nejake zmeny v CSS stylu ?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: do bloku
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    zustane prispevek ulozenej v reminderech na furt, nebo ho musim ulozit do bloku?
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    pripadne tedy jeste allowfullscreen=true
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam