• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: ten pocet + seznam aktivnich pratel nemyslim, jde mi jen o ten pocet celkem aktivnich na nyxu, tj. cislo za lomitkem.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: no, on se tam hodí - rychle se podíváš, jestli je online někdo, koho potřebuješ...
    NYX
    NYX --- ---
    // ten pocet aktivnich se asi presune pod lide / aktivni, ale v zahlavi moc vyznam nema.
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: vzdyt je tam jen jeden smajlik, tak jake "plne". a tu etericnost uz vubec nechapu.

    jen jsem chtel vyjadrit souhlas s aleshem, ze nick (+ ikonka) a celkovy pocet aktivnich jsou vicemene zbytecne udaje a dost mozna pujdou casem taky pryc.
    FANAE
    FANAE --- ---
    Ja mam pocit, ze na nas Nyx dela pokusy.. :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tady byly hodiny? :-O
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Aj ja chcem naspäť hodiny... teraz je môj život taký prázdny a niečo mi tam furt chýba.
    HASH
    HASH --- ---
    zobrazovani casu moc zatezuje vypocetni vykon ;)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, to je mi pristup, dejte cas aspon do premiovky, my, co za ten server neplatime ale jen pomahame zvysovat navstevnost, na cas nemame narok..
    HASH
    HASH --- ---
    nemohly by zustat aspon v premiovce ?
    NYX
    NYX --- ---
    ALESH: mas samozrejme pravdu, ale ja nechtel tak zhurta :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    On ten nick tam je taky celkem zbytecnej, kazdy prece vi, jak se jmenuje. Nemluve o poctu aktivnich uzivatelu, to uz je funkce uplne na nic.

    Uplne vidim, jak se jednou budu chtit prihlasit a na nyx.cz bude jen hlaska o tom, ze je nyx je vlastne zbytecnej, at se jdu radsi probehnout ven:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    pred chvilkou jsem se probudil s hlavou na klavesnici ntb ..zajimalo me, jak dlouho jsem spal, to by slo jednoduse zjisti podle casu posledniho refreshe..ale mam smulu.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    podle nyxu jsem vzdycky nastavoval mikrovlnku a troubu (dneska byl vypadek proudu, tak me to ceka :)
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    Prosím hodiny zpět!! Pro mě a nepochybuji, že i pro spoustu dalších uživatelů jsou fakt důležité, zvlášť když se nacházíš v jiném časovém pásmu

    nebo se podle nich dá také zjistit, jak dlouho jsi neaktualizoval :))
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nad 0.5MB se to vklada jako odkaz, ne?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    jakoby se ted na nyxu zastavil cas.
    HASH
    HASH --- ---

    ?

    40 hlasy od 40 respondentů

    KRALIK
    KRALIK --- ---
    fuu. hodiny zpet!

    NYX: nechces zakazat uploadovani BMP souboru? mne to rve koule, kdyz porad vidim ty objemy zbytecne prenesenych dat :]
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    Kam zmizely hodiny?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam