• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    CLOOTH: jj. mam 2g, tak to bez nej nejde. urcite to jde nejak opravit, ale nejak se mi to nechce resit. nejde dat na tom odkazu treba pres podrzeni otevrit v novem okne apod, kde by to uz melo jit pustit v poradku?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    NYX: YT ti nefunguje, kvuli jailbreaku?

    nefrcelo mi to na te mobilni verzi, na te plne jsem to jeste nezkousel, ale neni to nijak brutalni problem, jen me zajimalo, jeslti je problem na prijimaci, nebo je to nejaky obecne znamy problem :) dik za odpoved
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ptal jsem se snad na neco jineho? ja nasel jeste jednu, kdy jsem se ptal, na ktere otazky jsem ti neodpovedel...ale to se snad neda pocitat :)
    HASH
    HASH --- ---
    btw ja porad nevidim jakoukoli podstatnou dulezitost te tve (jedine) otazky

    ty jsi z toho udelal zaklad celeho tohodle vesmiru, ale imho takhle ten problem vubec nestoji, spis uz ted tusis, ze muzes jakoukoli odpoved z libovolneho pseudoobjektivniho duvodu odmitnout

    a to ze "nikde jinde to neexistuje, jak by to mohlo fungovat tady" proste neberu jako argument
    mi neni jasny co presne nikde jinde neexistuje (a to neni jasny ani tobe a jasny to asi nikdy nebude, protoze ty odmitas rict cokoli k cemukoli)

    i presto, ze mi to je proti srsti, ti nejaky priklad najdu, ale mam dva joby a chodim do skoly - nebudu to resit ted
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: tim "nic" myslis tvou jedinou otazku ?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: vzdyt o tom mluvim. ja ti na otazky odpovidam (byt mozna ne na vsechny a mozna ne dostatecne podle tebe), ty jsi mi nebyl zatim schopny odpovedet na nic. a presto vidis chybu na me strane. snad sam vidis ten paradox :)

    az nejakou odpoved dostanu, budu samozrejme mluvit jinak.
    HASH
    HASH --- ---
    ten problem nestoji na tom, jestli ja dokazu nebo nedokazu najit priklad toho, jak to nekde funguje

    cely problem je o tobe a tvoji nechuti o tom diskutovat
    tak me porad nekam netlac

    ty se tesis na to, az me ten muj priklad rozcupes na kousky a skoncis celou tuhle diskuzi, tak me nech, at si muzu najit nejlepsi z dostupnych...
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: co nechapes na HASH ?
    potrebujes porad prudit, kdyz jsi sam odpovedel stezi na 30% toho, nac jsi byl tazan ?

    tu odpoved bych mel 10x driv, kdybys mi odpovedel na vsechno, na co jsem se te ptal
    si to projdi znova a zamysli se nad tim...
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: muzes okomentovat tady, jak bys to chtel ty http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=860
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: ono to tu temer nikdo nepouzival ani kdyz to tu bylo (byt tedy v jine podobe).

    mozna dodelam nejak casem, az budu do toho bloku davat drag&drop na razeni kategorii apod, treba se to bude pouzivat vic, kdyz to bude vic na rane.
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    NYX: tak me obcas zajima trziste a veci kolem, jindy me zase zajima muzika ... kdyz bych chtel neco jen do bloku tak to udelam ;)
    jako tak jak to je ted, s tim se da zit taky, jen jsem daval navrh na zprehledneni v priprade, ze clovek ma vice kategorii a sleduje vice diskuzi
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: nejake rozbalovani tu bylo, ale to se stejne chovalo jinak (prepinalo to mezi jen nove a vsechny na urovni kategorie)

    to uz si muzes odkazy na tyhle kluby rovnou dat do bloku, ne? jestli te nezajima pocet novych apod. :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    NYX: jojo, to je uzitecny, ale ja myslel spis neco jako +/- buton vedle kategorie, cimz bych ji mohl zabalit, kdyz me v tuto chvili vubec nezajima..... ja treba sleduju diskuze, ktere navstevuji jen obcas, takze me stale zustava hromada diskuzi, ktere me momentalne nezajimaji, i kdyz se mi ukazuji jen nove....
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: https://www.nyx.cz/index.php?l=book;l2=3

    vypnout "ukazovat i bez nových příspěvků", pak se ukazuji vsude kluby s novyma a zbytek se rozbaluje prave pres kliknuti na kategorii
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    neslo by udelat ve sledovanych diskuzich "rozbalovaci" kategorie? at je to prehlednejsi, kdyz toho nekdo sleduje vic... tj. at si rozbali jen ty, ktere ho momentalne zajimaji.
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: O vyrovnane diskuzi, kdy by obe dve strany odpovidaly na co jsou tazany, tu nemuze byt rec a stale si myslim, ze to neni az tak chyba nas ostatnich.

    uz pro me mas odpoved na moji jedinou, byt asi dvanactkrat pripominanou otazku, ze se tohle nestydis napsat? :-)
    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: aha, takze Ty chces slyset, co chteli tri lidi a Nyx ne a naimplementoval to presto??? ;)))

    Nevim, kde se bere tvoje "agresivita", kazdopadne meles hovna.
    Tva argumentace byla ve stylu "tri lide neco chteli a NYX se sebral a sel to udelat", ja to spis vidim, ze "tri lide neco chteli a NYX si rekl "jeee, to je dobry napad, to udelam" - takze informace, ze "to chteli jenom tri lide", je tu tezce irelevantni. Podstatne je, ze to chtel NYX.

    Ted jsi me pobavil, to snad nemuzes myslet vazne.

    Je nutne sem sazet takove vlozky, kdyz ani sama nevis (a vedet nechces), o cem se vlastne mluvi ?

    Byly tu pripominky, ze si Nyx implementuje jen sve napady a lidi se nepta na nazor ani nebere v potaz dobre napady stran uzivatelu, takze kdyz jsem Ti dala priklad, ze tomu tak neni, tak najednou to prekrucujes a chces opet dovest ad absurdum...

    IMHO spis oba dva hledate kazdy kousek argumentu nas ostatnich, na kterem nas muzete sundat a radoby ho pretocit do protismeru. O vyrovnane diskuzi, kdy by obe dve strany odpovidaly na co jsou tazany, tu nemuze byt rec a stale si myslim, ze to neni az tak chyba nas ostatnich.

    no nic, chteli jste diskutovat s nekym jinym nez s Nyxem, ale evidentne proste chcete jen do nekoho rypat

    "my" ? Tys do toho vlezla neasi...

    a konstruktivni diskuse a realna argumentace vas nezajima, zkusila jsem to a smula:)

    Zacni u sebe, pak poucuj ostatni - evidentne o cizi nazor nemas zajem. Chces ostatni jenom ztrapnovat, hazet na ne spinu a prekrucovat jejich nazory bez toho, aniz by te zajimalo, z ceho jejich presvedceni vychazi nebo proc rikaji to co rikaji.

    Prijdes sem ve stylu "150 prispevku jsem si precetla a wooooow, vy NYXovi hrozne krivdite a me to sere, tak mu ted jdu pomoc, aby se virtualni sily vyrovnaly" a cekas co?

    lame...
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    AETHER: Taky to nechci vířit, ale opět nemáš pravdu. To že se 100 lidí zúčastní ankety a projeví nespokojenost automaticky neznamená, že ostatní, kteří nehlasovali jsou s tím v pohodě. Ti kteří nehlasovali, těm je to fuk a vůbec nějaké drobné funkční detaily neřeší. Pokud bude 100 lidi nespokojených a 0 lidí spokojených (o tom je anketa - počet hlasů ku počtu protihlasů), pak je 100% lidí, kterým změna není fuk nespokojených.
    AETHER
    AETHER --- ---
    LIBORO: tak teoreticky si Nyx muze rict, ze neco zavedl a ozvalo se mu 10/30/100 uzivatel, ze se jim to nelibi (vic asi tezko, btw. vic se ozvalo asi jen kvuli refreshi a komu dnes chybi z jinych nez nostalgickych duvodu?:) - takze zbylych x tisic je spokojenych, cili neni co resit;)

    Upozornuji, ze tohle je argument, ktery jsem schvalne zavedla do extremu, ne proto, ze si to myslim, ale ze proste i tak se to da chapat. Ale varime tu uz jednou uvarenou polivku, to znamena, ze to brzy zkysne, cili toho radeji nechme, mam pocit, ze jste si to tu s Nyxem v noci vysvetlili.
    LIBORO
    LIBORO --- ---
    AETHER: Palce mi právě nepřijdou jako zrovna úplně šťastně vyřešené. Ten tvůj argument si úplně nabíhá na protiargument - nová fce se zavede a zpětně se hlasuje, zda to lidem vyhovuje, nebo ne. Normální běžně používaná kontrola spokojenosti s výrobkem nebo se službami. Kolikrát někde nakoupím nebo například ze servisu mi volají pravidelně jestli bylo všechno ok a jestli jsem byl happy s jejich službami. Toto je stejný princip. Je nad slunce jasné, že popisovat něco, co se teprve udělá a nechat o tom hlasovat je hloupost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam