• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ajaxem se vola uplne to same jako kdyz mazes normalne pres formular nahore, tj. tim to nebude.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mozna to je tim ze se maze AJAXem tak to vzdycky se neinvaliduje...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jinak to mazani by snad i melo pocet odpovedi ve vetsine pripadu dekrementovat. a pri prvnim zobrazeni tech odpovedi by se to melo opravit pokud to nesedi.

    a samozrejme jsem ty pocty nedopocitaval zpetne ke starym prispevkum, tak tam to asi nesedi vubec.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    demokraticky vyvoj jsem zazil na jednom mojem projektu pro neziskovou organizaci. a stalo to za hovno. strasne kazdy mel velke oci co je potreba a nakonec to akorat vedlo k memu nasrani ze ty nejvice potrebne funkce nikdy nikdo nepouzival a ja to programoval po nocich...

    Takze tudy pratele ne!

    Na webgame (kdyz jsem tam byl jeste tester a vyvojar) to fungovalo tak ze byl nejaky wishlist (ten tu je taky) a pak byla nejaka "rada starsich" kde se probiralo co opravdu dava smysl a je dobry napad. Az pak se to dostalo do tymu vyvojaru kteri odhadli narocnost jak na programovani tak na vykon pri pouzivani... A stejnak nakonec mel pravo veta majitel :) Takze to bylo taky dost uzivatelsko nasravaci ale alespon tam byl nejaky pokus...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: vetsina te diskuze by se dala zkratit tak, ze hash se dozadoval nejakeho vic demokratickeho zpusobu vyvoje. nikdy ho nevidel nikde fungovat, ale ma s tim spoustu zkusenosti (ne, taky to nechapu :)). asi 12x jsem ho zadal, at mi da nejaky fungujici priklad nebo popise ze svych zkusenosti, jak si to predstavuje, odmitat odpovidal a jen se vymlouval, nacez me obvinil, ze se o tom nechci bavit a neodpovidam narozdil od nej na otazky (:-D). a ze vlastne vubec nechape, proc se ho na to ptam. ted mam slibeno, ze mi casem odpovi, proto to ted utichlo.

    tj. ne, vubec nic se nevyresilo, ale byla to zabava :-)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    jak tam jsou ty nove ciselka o tom kolik prispevku je na muj odkazovano je super. jen bych pri mazani rovnou odcital. mozna jsme jediny ale tak u dobrych 20% prispevku se vracim zpet abych dopsal prispevek tesne po odeslani a ten stary mazu. pak mi neda moje poradkuchtivost abych neklikal na to cislo aby se zrychtovalo na spravny pocet. snad to neni tak narocne. kor kdyz se tak casto nemaze...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    heh díky za report.

    "budoucí vývoj nyxu a vliv uživatelů na něj"

    toto je jedním dechem? Jakože jestli byl navržen nějaký budoucí vývoj a nebo se jen řešil nějaký hypotetický vývoj s důrazem na ten vliv... :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KOC256: Odstranění hodin, navrácení hodin, budoucí vývoj nyxu a vliv uživatelů na něj. To je asi tak všechno :>
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Co se resi poslednich 250+ postu? Utekla mi nejaka novinka?
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NYX: tomu rozumim, ale jak ho najdu, kdyz nevim, co sem psala? :)
    no nic, to je mimo misu, diky za odpoved ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: no, tak to bude problem :-) tam bude spis problem v tom, ze se promazavaji stare prispevky z diskuzi, kde je vic nez nejaky pocet prispevku (3000, respektive 30000 pokud ma majitel klubu premiovku) - pak se to promaze tak, aby zustala polovina toho limitu. tj je dost mozna, ze ten prvni prispevek uz tu neni, i kdyz jine ze stejne doby ano.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NYX: napriklad svuj prvni prispevek ;)
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: v hledani se da listovat jen 1000 prispevku zpet. pokud chces videt starsi, musis uz zadat co hledas.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    omlouvam se, pokud se to uz resilo, ale mam otazku. Pri zobrazeni vypisu prispevku uzivatele se zobrazi prispevky jen do srpna 2010. Predpokladam, ze to je diky vypadku, co byl. Bude to nekdy fungovat propojene? jestli sem si vsimla spravne, starsi prispevky se zobrazi ve vypisu jen u uzivatelu, kteri po datu kdy shorel disk, uz nebyli aktivni.
    diky za odpoved
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    NYX: tak to funguje, ale je to celkem halucinace :) pouzivat se to da, ted mi to otevrelo misto toho bileho okno normalne youtube.com jako stranku, kde se to video dalo prehrat...
    NYX
    NYX --- ---
    CLOOTH: jj. mam 2g, tak to bez nej nejde. urcite to jde nejak opravit, ale nejak se mi to nechce resit. nejde dat na tom odkazu treba pres podrzeni otevrit v novem okne apod, kde by to uz melo jit pustit v poradku?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    NYX: YT ti nefunguje, kvuli jailbreaku?

    nefrcelo mi to na te mobilni verzi, na te plne jsem to jeste nezkousel, ale neni to nijak brutalni problem, jen me zajimalo, jeslti je problem na prijimaci, nebo je to nejaky obecne znamy problem :) dik za odpoved
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ptal jsem se snad na neco jineho? ja nasel jeste jednu, kdy jsem se ptal, na ktere otazky jsem ti neodpovedel...ale to se snad neda pocitat :)
    HASH
    HASH --- ---
    btw ja porad nevidim jakoukoli podstatnou dulezitost te tve (jedine) otazky

    ty jsi z toho udelal zaklad celeho tohodle vesmiru, ale imho takhle ten problem vubec nestoji, spis uz ted tusis, ze muzes jakoukoli odpoved z libovolneho pseudoobjektivniho duvodu odmitnout

    a to ze "nikde jinde to neexistuje, jak by to mohlo fungovat tady" proste neberu jako argument
    mi neni jasny co presne nikde jinde neexistuje (a to neni jasny ani tobe a jasny to asi nikdy nebude, protoze ty odmitas rict cokoli k cemukoli)

    i presto, ze mi to je proti srsti, ti nejaky priklad najdu, ale mam dva joby a chodim do skoly - nebudu to resit ted
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: tim "nic" myslis tvou jedinou otazku ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam