• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: no, tohle se mi moc delat nechce :) ale jako muzes to zkusit, treba se k tomu nekdy dostanu...tak jako tak se v tom budu hrabat v souvislosti s rusenim blogu, tak treba to udelam spolu s tim.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    to je hloupy... do kudlanky, nebo to nechces delat?
    NYX
    NYX --- ---
    jo aha, uz to vidim. selektivne pro jednotlive uzivatele to nejde, jen komplet pro vsechny
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: skrýt účast na akcích
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    aha, dik. a ktery to skrtatko ma vliv na udalosti? sledovat status?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: zpetne se to (u starsich zaznamu) mozna projevi az zitra.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Da se nejak vypnout sledovani udalosti na ktere jdou pratele? Zkousel jsem vypnout sledovani vseho moznyho pro danyho uzivatele a jeho udalosti se mi porad ve feedu ukazuji. Nebo se zpetne uz neodstrani?
    TUILE
    TUILE --- ---
    HOMOLKA: je to in formace, kolik neprectenych prispevku uzivatel v dane diskuzi ma. pochopil si to spravne.
    to ze ti to ukazovalo u kazdeho stejne cislo musela byt nahoda a nebo to ma nyx rozbity jen pro nektery uzivatele :)
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    WOODMAKER: ok, dívám se na to a PNG nepodporuje animace (leda jakýsi APNG a MNG, který jsou na něm založený), takže nevidím žádný čistý řešení a tím pádem tu nejspíš nebude řešení žádné (že Nyxi :)).
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    ACID: gif má buďto barvu, nebo průhlednost. Né poloprůhlednou barvu.
    ACID
    ACID --- ---
    WOODMAKER: coz gif umi taky
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    Šlo by nějak udělat, abych měl jako ikonku png soubor, kterej narozdíl od gifu umí i určitou míru průhlednosti?
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    Kdyz rozbalim u ikonky v diskuzi (LMB click na ikonu) menu, kde jsou nabidky reference atd. - a na konci "neprectenych prizpevku" (coz chapu jako informaci, kolik dany uzivatel ma neprectenych prizpevku v dane diskuzi...?), tak mi prijde, ze to nejak blbe funguje - pokazde je u vsech v dane diskuzi stejne cislo (vetsinou v kazde diskuzi jine) - tak bud to spatne chapu ja nebo tam neco nefunguje :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    NYX: jo? toho jsem si nevsiml, zkusim
    NYX
    NYX --- ---
    SOLDIK: Aha, takze ta mobilni verze. Pri loginu mas moznost jit do klasicke.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    NYX: to co pise MATHEW_ER:
    nevim jak udelat v iPodu screenshot ;)

    takze takto: nabidka je bez popisku (uvod, posta, temata....) - jen ikonky, ktere se sobe podobaji. sledovane kluby jsou schovane v kategoriich - kluby nejsou vypsane, ale musis kliknout na kategorii, aby se ti zobrazily.
    NYX
    NYX --- ---
    SOLDIK: Co treba radsi dat screenshot?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    NYX: safari v iPodu.
    NYX
    NYX --- ---
    tak pardon, mel jsem pocit, ze jsem v [ nyx :: mobilni verze ]

    sem samozrejme stale dokole nic takoveho nepisu :)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: spolu s timhle vznika api, takze pokud pak nekdo nativni aplikace napise, tak budou :)

    co se tyce toho setreni prostoru, to tu pisu stale dokola. kdyz si clovek da logovaci stranku na plochu (pridat bookmark a tam "add to home screen" nebo tak neco), tak se mu to bude poustet bez obou list nahore/dole.
    // cimz prave ztraci vyznam nejake tlacitko back, protoze tam neni :-)
    back je ted v te hlavni liste, pokud si ji clovek rozklikne pres to (+) napravo...pokud si najdu cas, dodelam i tu zmenu url, to uz bude malickost, ale ted delam spis na jinych vecech.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: spis jestli se mu nenacita ta iphone verze :)

    Jinak jsem ted koukal na nyx na iPodu a musim souhlasit, ze ikonky jsou zlo. Kdyz si to clovek proklika, tak na dlouhodobejsi pouzivani se asi da zvyknout. Ale jit se tam jen tak nahodne na neco podivat, tak tam neporidis nic. Nejsou spis nejaky plany na nativni aplikaci? Tam by se dal prostor setrit lip (nemas na kazdy strance hlavicku a toolbar by se dal vyuzit produktivne).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam