• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SOLDIK: Co treba radsi dat screenshot?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    NYX: safari v iPodu.
    NYX
    NYX --- ---
    tak pardon, mel jsem pocit, ze jsem v [ nyx :: mobilni verze ]

    sem samozrejme stale dokole nic takoveho nepisu :)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: spolu s timhle vznika api, takze pokud pak nekdo nativni aplikace napise, tak budou :)

    co se tyce toho setreni prostoru, to tu pisu stale dokola. kdyz si clovek da logovaci stranku na plochu (pridat bookmark a tam "add to home screen" nebo tak neco), tak se mu to bude poustet bez obou list nahore/dole.
    // cimz prave ztraci vyznam nejake tlacitko back, protoze tam neni :-)
    back je ted v te hlavni liste, pokud si ji clovek rozklikne pres to (+) napravo...pokud si najdu cas, dodelam i tu zmenu url, to uz bude malickost, ale ted delam spis na jinych vecech.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: spis jestli se mu nenacita ta iphone verze :)

    Jinak jsem ted koukal na nyx na iPodu a musim souhlasit, ze ikonky jsou zlo. Kdyz si to clovek proklika, tak na dlouhodobejsi pouzivani se asi da zvyknout. Ale jit se tam jen tak nahodne na neco podivat, tak tam neporidis nic. Nejsou spis nejaky plany na nativni aplikaci? Tam by se dal prostor setrit lip (nemas na kazdy strance hlavicku a toolbar by se dal vyuzit produktivne).
    NYX
    NYX --- ---
    zkusil jsem ted nyx v safari a vypada uplne normalne...
    NYX
    NYX --- ---
    SOLDIK: nevim, o cem mluvis.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    @ NYX: rozhrani v Safari bylo zmeneno? jsem zmeny zaregistroval asi pred tydnem (prisuzuval jsem to nejakemu erroru) a od te doby jsem safari nepouzival az do dnes.. a je to priserne. prosim vysvetlit, diky.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    FANAE: lepší to, že nevš že si to adresat nepřečte, páč tě má v ignoru? tu informaci bych vocenil, abych vedel na cem sem, visajk.
    FANAE
    FANAE --- ---
    HAWLIS: No jedine to mit volitelny treba, ale takhle mi to prijde rozhodne lepsi
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: mno, to osobne nemyslim ze je nejlepsi reseni. kdyz to napise, ze si to prijemce neprecte, pac me ma v ignoru, tak aspon vim na cem sem nezkousim to dal.
    NYX
    NYX --- ---
    jinak ohledne ignore se zmenilo jeste chovani v poste...uz to nehlasi, ze od nich clovek bnechce dostavat postu, ale zprava se odesle jako by nic, jen ji prijemce nedostane
    FANAE
    FANAE --- ---
    NYX: Ted je to uplne naprosto luxusne, lidi co jsou v ingore pro me proste neexistujou a tak to ma bejt, na to jsem se tesila az bude poradne fungovat, trochu opozdene chvalim vybornou praci :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: netusim, vubec nevim ze tu ta ficura je :) skinem asi jo... stejne si budu muset vyrobit kancelarskej
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: jak to je ted vlastne? vubec to tam neni, je tam display: none nebo jak? asi bych tomu mohl dat proste nejakou tridu a at si to lidi poresi ve skinu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    neslo by si jen zapnout, ze to bude zesvetleny misto none?
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: jj, presne tak.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: jakoze zmizi jen odstavec ignorovanemu? ideální... :)
    NYX
    NYX --- ---
    ted na to koukam a konec odstavce by to mel asi taky uzavrit.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NYX: obyč odstavec bez dalsiho adresata je myslim vetsinou adresovan ignorovanemu, ale mam za to, ze dost lidi pouzije odstavec+enter na oddeleni právě zpravy nekomu, od zpravy dalsi. jestli mi rozumis. priklad. pisu odpoved nekomu konkretnimu, udelam odstavec+enter a jedu dalsi vec ke vsem, nebo proste obecne. predpokladam, ze tenhle odstavec, oddeleny enterem, zmizi taky, ze? asi je blbost chtit to predelat tak, aby to nemizelo, ze?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Je pravda, že ono nepoznáš, jestli další odstavec je pro někoho dalšího, nebo jestli se vede sáhodlouhá debata o nesmrtelnosti brouka, kde každej svůj názor rozepíše do 8 odstavců...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam