• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    FANAE
    FANAE --- ---
    DONALD: Tak jsem si to asi rozbila nejak sama, jen me nenapada jak, ale tak to nevadi, budu sledovat klasicky dal na youtubu:)
    DONALD
    DONALD --- ---
    mne Chrome na W7 jede ok
    KYTT
    KYTT --- ---
    Chromium je ok.
    FANAE
    FANAE --- ---
    FANAE
    FANAE --- ---
    NYX: V Chromu mi ta videa nefunguji, jen zvuk , obraz zmizi
    VANEK
    VANEK --- ---
    Bug: když mám rozepsanou dlouhatánskou odpověď, na cca výšku viewportu, a přikliknu si odpověď ještě na někoho, tak to přesouvací odpovědní okno ve vyšší vrstvě se napozicuje tak, že kurzor je pod dolním okrajem okna a nejde to odtrud dostat jinak než vyskočením Esc.
    ANONYMOUS
    ANONYMOUS --- ---
    HARDCABB: Za sebe rikam focus.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ted by me jenom zajimalo proc mame vsichni nutkani klikat do toho volnyho prostoru vedle youtube videa :)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    aha, stacilo vycistit cache... uz bych se to taky moh naucit delat automaticky :-)
    tak sorry za planej poplach
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: na chromiu 6.0.472.62 (0) (arch linux) je to ok
    NYX
    NYX --- ---
    zkousim v ff a vse se chova jak ma
    NYX
    NYX --- ---
    test
    YouTube - Sucker Punch - Official HD Trailer by Zack Snyder
    http://www.youtube.com/watch?v=XSIetIg7O3M
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: tohle uz by melo byt nejakou dobu opravene pokud vim.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Neslo by udelat, aby ten div obalujici embed video nebyl pres celou sirku? Pripadne z nej po spusteni videa odstranit ty handlery... takhle se mi stava ze pustim video a pak v prubehu mimodek kliknu vedle do prazdna a video se pusti znova
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ok, prihodim to tam, vlastne az se zrusi blog, tak se tam jedna pozice pro nastaveni uvolni, to bude uplne zadarmo ;-)

    motivace je jednoducha - jeden z pratel se posledni dobou zacal hlasit na kvanta udalosti a jakoudalosti typu upozorneni na kradeze... coz me nezajima, i kdyz jinak vseobecne me zajima kdo z pratel se ceho zucastni, takze ta globalni volba mi nepomuze
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: no, tohle se mi moc delat nechce :) ale jako muzes to zkusit, treba se k tomu nekdy dostanu...tak jako tak se v tom budu hrabat v souvislosti s rusenim blogu, tak treba to udelam spolu s tim.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    to je hloupy... do kudlanky, nebo to nechces delat?
    NYX
    NYX --- ---
    jo aha, uz to vidim. selektivne pro jednotlive uzivatele to nejde, jen komplet pro vsechny
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: skrýt účast na akcích
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    aha, dik. a ktery to skrtatko ma vliv na udalosti? sledovat status?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: zpetne se to (u starsich zaznamu) mozna projevi az zitra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam