• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: zrovna tady jde imho o to, aby ikonky nevidel sef nebo tak neco, ne o data :)
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: no jo, je to blbost, neresi to vsechno ostatni nastaveni vazany na UA string.

    ikony by se nejak obejit mozna daly, ale kdyz uz si je nekdo vypne, asi ocekava, ze je jeho prohlizec nebude ani tahat, a toho afaik pres css nedosahnes.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: pokud te spravne chapu, tak tohle problem neresi, vypinani ikonek nejen zrusi ikonky (coz muze udelat skin), ale da tam misto nich textovou nahradu, na kterou se da klikat pro otevreni toho menu apod.

    i kdyz asi by se to dalo nejak obejit...skin by mohl nastavit opacity 0.01 nebo tak neco, aby ikonky nebyly videt, ale klikat se na ne stale dalo. nebo nevim, jak se v tomhle smeru chova visibility: hidden apod...
    VIDA
    VIDA --- ---
    HARDCABB: Dobrý nápad. Jen koukám, že pak není na co kliknout, když chci odpovět na příspěvek, zobrazit info atd.
    Ale co už, takhle to bude stačit. Díky :)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    VIDA: nestaci si v praci nainstalovat do prohlizece adblock a pridat pravidlo na i.nyx.cz/* ?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: a co tam dat textarea na regex + adresu, pouzije se adresa u prvniho regexu kterej matchne user agent.. staci pri prihlaseni, pak to muze zustat v session..?
    VIDA
    VIDA --- ---
    NYX: Co nadělám :)
    NYX
    NYX --- ---
    VIDA: no nevim, to se mi moc delat nechce :) pak by zas nekdo prisel, ze potrebuje ctyri :)
    VIDA
    VIDA --- ---
    Ještě jednou bych se chtěla zeptat, jestli by nebylo možné mít tři volby v sekci pro odvážné. Přistupuji z domova (skin AETHER, zapnuté ikony), z práce (AETHER, vypnuté ikony) a z mobilu (VECTORův skin pro mobil). Problém mám vlastně jen s vypínáním ikonek v práci. Než se k tomu v nastavení proklikám, už abych zas vyfárala.

    Třeba by to ocenil i někdo další.
    NYX
    NYX --- ---
    KAMCZA: ono se to prevadi pri odesilani, ne pri zobrazovani.

    takze asi jedine pridat do skinu:

    div.embed-wrapper { display: none }
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: škoda, že to nufunguje, docela jsem si to oblíbil, když to ještě fungovalo. Bylo by fajn mít možnost to tedy alespoň vypnout.
    NYX
    NYX --- ---
    COLBEN: dej to do kudlanky prosim, mrknu na to az budu schopny trochu premyslet
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    hoj, rekl bych, ze je zabugovane nabizeni nejpravdepobnejsich vysledku pro vyhledavani diskuzi... kdyz si napr. dam php tak mi mezi peti preferovanyma diskuzama nevyjede hojne navstevovany klub "php + mysql" coz bych rekl, ze neni ok
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: chyba v matrixu asi.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ted se mi stala divna vec.
    mela sem otevreny dva taby - postu a diskuzi A.
    v diskuzi A se ukazalo, ze pribyly 2 prispevky - od uzivatele X a uzivatele Y (ktery se mimochodem v dany diskuzi A nevyskytujou). kdyz sem ty prispevky rozklikla, zadny tam nebyly. Nicmene prispevky v diskuzi A nebyly smazany, nybrz do ni ani nebyly napsany (overeno ve vypisu poslednich prispevku). Byly napsany do diskuze B, kde se dana id X a Y bezne vyskytujou. Tab s diskuzi B jsem v danou chvili otevrenej nemela.

    Doufam, ze je to dost srozumitelne popsany :)
    nejakej bug? chyba v matrixu? a nebo proste jenom nevysvetlitelna shoda nahod?
    NYX
    NYX --- ---
    tak safari pod windows se chova ok, tak fakt nevim...
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: reset Safari je funkce, která vymaže všechnu uživatelovu historii, včetně cache a cookies
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    muzu potvrdit, OS/X 10.6, Safari 5.0.2. Nyx jsem tam poustel poprve, takze v cachi rozhodne nic
    NYX
    NYX --- ---
    nechapu. deje se to tu jeste nekomu dalsimu po vymazani cache?

    KAMCZA: resetem myslis vypnout/zapnout nebo neco jineho? tyhle veci jako js/skiny maji expiraci asi mesic a tohle nejake vypnuti/zapnuti prohlizece by je v cache melo nechat, pokud to clovek ma standardne nastavene
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    NYX: dal jsem reset Safari, takže se vymazalo úplně všechno.

    A chová se mi to tak doma i v práci, proxy nemám nikde.

    Na jiných stránkách se mi embosovaný YouTube chová normálně.
    NYX
    NYX --- ---
    KAMCZA: no, mas to rozbity :-/

    nemas tam nejakou proxy, ktera by to cachovala apod?

    btw: ted uz asi nefunguje reload pres ctrl+f5 nebo jak se to dela, ale musi se skutecne smazat cache prohlizece.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam