• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    SKAFF: No tak mě se právě zdá, že to lidi zneužívaj naopak k tomu, že už z principu některejm svejm neoblíbenejm ID dávaj aniž by hodnotili kvalitu příspěvku.

    ESTEN: Dík. Myslel jsem si to.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Muzes jim to prece psat do posty, kdyz chces.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TECHNIK: zalistuj do historie, ceka te dlouhy cteni. Abstrakt: nestane se.
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Nedalo by se udělat to, že by se dalo v uživatelskym menu nastavit jestli si přeju aby se ukazovalo komu jsem dal mínus stejně tak jako komu jsem dal plus? Nějak nerozumim tomuhle pokryteckýmu řešení že komu "lížu prdel" vidět můžu, ale když do ní někomu "kopu", tak to nevidí. Pochopte. Nejde mi o to vidět kdo mi dává mínusy, ale aby byli moje mínusy vidět pro ostatní.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    tak si ho holt uloz a priloz rucne, proc chtit po serveru aby neco zbytecne stahoval za tebe?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: a to bych prave rad...
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ne, to nejde.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: a muzu takhle vlozit obrazek, co se objevi ve vypisu trziste? domnivam se, ze ne...
    je jasny, ze obrazky s obrazkem zaujmou na prvni pohled vic, nehlede na to, co nabizej/poptavaj :)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: to tam vloz normalne pres html, ne?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    coz takhle dat do trziste moznost pridat obrazek z URL?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: aha, skin, thx
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ptej se autora skinu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    preco su tie +/- cisla spriehladnene? ked chcem vidiet kolko ma hlasov, tak na to musim prejst mysou co nie je najpohodlnejsie
    NYX
    NYX --- ---
    HOMOLKA: res to tam, at je to pohromade
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    HOMOLKA: i kdyz toho programatora mozna do toho it :)
    HOMOLKA
    HOMOLKA --- ---
    NYX: no...nevim kam bych tady treba zaradil programatora, kosmeticku, ....to zdravotnictvi by tam take mohlo byt + neco jako "ostatni"

    taky mi prijde divne oznaceni pomahajici profese (imho)
    NYX
    NYX --- ---
    prosil bych nejake komentare k tomuhle. diky

    [ NYX @ nyx :: trziste :: chybejici kategorie ]
    VANEK
    VANEK --- ---
    Nešel by upravit parser (nebo styl?) tak, abych když chci kolem BLOCKQUOTE standardní meziodstavcový volný řádek, nemusel ho vrážet inline mezi předchozí a následující volný text?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: na to mam odpoved: povypinej je smazanim par vyvolenych obrazku :) (moc mi kulaty rohy do [jakyhokoliv] designu nyxu nezapadaj a dneska uz ani nejsou 'cool'...)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: ja nezkoumal, jak se ty kulate nesmysly daji povypinat, tohle je snad default :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam