• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    LUXO7: právě proto si dostal RO... buď auditko sleduješ a víš co je nový a starý, nebo nesleduješ a postovací choutky si ukojíš vedle v ústavu kde za archivní vtip dostaneš 100 palců nahoru... pokud nemáš přehled, neměl bys mít potřebu postovat ale mělo by tě uspokojit samotný lurkování... risknul si to, podělal si to, máš RO... pořád můžeš do auditka lozit a koukat co ostatní lidi, který věděj co je novýho, můžou postovat a zbytek bude mít tak k dispozici novej humor, nikoli archivní rekapitulace od lidí jako seš ty... všichni vyhrajou...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    __KARKULKA__
    __KARKULKA__ --- ---
    LUXO7: toluen ti spraví chuť i náladu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LUXO7: Nove internetove humory je hodne specificky auditko, a neni chyba zbytku nyxu ze si nepochopil jeho styl.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LUXO7: Asi ses choval jako blbec no.
    HRAX
    HRAX --- ---
    LUXO7: Udelal to spravne... Nazev auditka rika vse - NOVE internetove humory, ne nejstarsi internetove humory. Uvedom si co si v tom auditku udelal a prestan byt NEWFAG!
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: diky, opraveno
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: Tak udelej nejaky heat mapy a hod sem vysledky, urcite to bude zajimat i tvurce skinu ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: ne. ale je v planu zjstit, jake veci se obecne nepouzivaji a zrusit je, cimz se to snad trochu zprehledni, pripadne ty matouci veci trochu zprehlednit.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Uvazuje se treba o naky verzi nyxu pro novacky, kde by byla pulka funkci vypnutejch (tim vypnutejch myslim totalne skrytejch)?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chtělo by to dát do zakládání kontrolu kategorie a když se uživatel snaží založit v defaultní kategorii (systémové kluby), tak se ujistit zda skutečně chce založit nový systémový klub. Případně jinak zabránit automaticky zamítaným žádostem.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    HASH: a neni tady poprve... ale bohuzel asi nema nadeji na uspech :-(
    HASH
    HASH --- ---
    aha

    v tom pripade je TECHNIK vyborny napad
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: Nejde mi o to vidět kdo mi dává mínusy, ale aby byli moje mínusy vidět pro ostatní.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: "Právě proto jsem to hodil formou, že já bych si sám zvolil zda moje mínusy budou vidět a proto bych taky stále hodnotil tak jak hodnotim do teď"

    stydi se za sve minusy nebo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ja mam pocit, ze technik se naopak za nazor nestydi.
    HASH
    HASH --- ---
    TECHNIK: pokud se stydis za svuj nazor, tak se neprojevuj
    VIDA
    VIDA --- ---
    KOC256: Jak pravil VANEK. Doma stačí vypnout animace :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam