• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ESTEN: linux by mel byt fixnuty betou http://www.cooliris.com/beta/?s=linux
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: afaik to nebeha na linuxu. Kdyz jsem to naposledy zjistoval (to uz je dost dlouho), tak ale trvdili ze na tom pracujou...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NYX: me to funguje na FF naprosto bezproblemu - po najeti na jakykoliv obrazek se v levem dolnim rohu zobrazi cooliris ico a bezproblemu vysledky v novem tabu sortuje. Flickr, google images, picasa, bing, big pictures a spol, stejne jako youtube slapou perfektne. Zkousel jsem to na vicero systemech mimo domov a vse ok.
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: nainstaloval jsem, restartnul prohlizec a zkusil flickr, google images apod a nikde zadny zpusob, jak to zapnout. nasel jsem v customize nekde i tlacitko coolirisu, strcil si ho na listu ale je stale neaktivni vsude. a to jedu prakticky podle jejich dema.

    tak nevim, tezko implementuji neco, co mi nefunguje ani tam, kde by podle nich melo
    HASH
    HASH --- ---
    PALEONTOLOG: konkretni priklad?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Chtel bych se zeptat jestli by bylo technicky mozne implementovat na nyx podporu pro stale uspesnejsi Cooliris plugin. Prochazeni si nekterych photo auditek by bylo pomerne komfortni.

    Cooliris for Developers | Enable your site
    http://www.cooliris.com/developer/enable/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARALD: to ale není odpověď, jen popis důsledku, autor přísp. by mohl vědět, že se v nějkém klubu kdysi něco nelíbilo
    HARALD
    HARALD --- ---
    TOMAS3333: pro ostatní. často stačí hodně vymínuskované příspěvky přeskakovat a člověk si odfiltruje z debaty to nejhorší
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: tak to potom tie minusove palce rovno cele mozes zrusit nie? naco su, ked ani neviem, ze sa nejaky moj post nepaci?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYX: a mít to jako volitelnou možnost ? to asi jen za ty prachy, viď
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ja moc nevim, k cemu by to bylo dobre. jen by to zvysilo pocet tech lidi, co pak v klubu nadavaji, jaci prizdisraci mu to tam paleckuji.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    neviem preco Nyx nereagoval (TOMAS3333), ci sa mu nechcelo alebo to povazuje za nepotrebne, ale mam tam 4 plusy tak by som aspon chcel vediet preco sa to robit nebude :)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    NYX: neni to asociovaný s ničim. ok, zkusim.
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: by je mel otevrit rovnou prohlizec, ne?
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    v čem otevřu zálohy? notepad, ani wordpad nefungujou.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    zeby nefungoval trollfiltr? mam trolla Nira v ignore, presto na to vidim reakce - treba v [ MORTWYRTHA @ Baleni - zazitky, navody, moznosti....vubec vse okolo toho.... ]
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ssl renegotiation neni bezpecna, to je v poradku, ze je vypnuta. nechapu, co zas opera prudi :)

    jinak to mam afaik nastavene spravne:
    https://www.ssllabs.com/ssldb/analyze.html?d=www.nyx.cz
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    nemohly by ty "upomínky" ve sledovaných být stejně, jako ostatní odkazy a né roztáhlý přes celý?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WTF

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam