• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    NYX:
    NAVARA: No tohle je opravdu naprd, alespoň by to chtělo nějakou kontrolu, ale to je asi neproveditelný. Jako třeba jeden debil, kterej tady prudil po celym nyxu, do auditek psal něco co tam vůbec nepatřilo, povídal si tam o všem možnym s podobnejma lidma, tak dostal všude RO a BAN. Frajer si poslal pozvánku a ještě je takovej frajer, že si dal stejnou ikonku :-)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: snad neveris, ze by je to zastavilo :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: tak vypni pozvanky ;)
    NYX
    NYX --- ---
    FANAE: tak si na to regne nove id a bude to delat stejne, ne?
    FANAE
    FANAE --- ---
    To, aby clovek kteryho mam v ignore nevidel moje prispevky se tu uz resilo? Protoze kdyz na me reaguje, tak vidim, ze mam nekde novou odpoved (kterou pak nevidim), navic muze pouzivat palecky a tak, prijde mi to trochu divny.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Inu co se da delat.
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: nefunguje ani to
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NAVARA:
    uz OK... :o)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KOC256: jses
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nejede mi HTTPS nyx ani pod IE. Jsem sam?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ESTEN: linux by mel byt fixnuty betou http://www.cooliris.com/beta/?s=linux
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: afaik to nebeha na linuxu. Kdyz jsem to naposledy zjistoval (to uz je dost dlouho), tak ale trvdili ze na tom pracujou...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NYX: me to funguje na FF naprosto bezproblemu - po najeti na jakykoliv obrazek se v levem dolnim rohu zobrazi cooliris ico a bezproblemu vysledky v novem tabu sortuje. Flickr, google images, picasa, bing, big pictures a spol, stejne jako youtube slapou perfektne. Zkousel jsem to na vicero systemech mimo domov a vse ok.
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: nainstaloval jsem, restartnul prohlizec a zkusil flickr, google images apod a nikde zadny zpusob, jak to zapnout. nasel jsem v customize nekde i tlacitko coolirisu, strcil si ho na listu ale je stale neaktivni vsude. a to jedu prakticky podle jejich dema.

    tak nevim, tezko implementuji neco, co mi nefunguje ani tam, kde by podle nich melo
    HASH
    HASH --- ---
    PALEONTOLOG: konkretni priklad?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Chtel bych se zeptat jestli by bylo technicky mozne implementovat na nyx podporu pro stale uspesnejsi Cooliris plugin. Prochazeni si nekterych photo auditek by bylo pomerne komfortni.

    Cooliris for Developers | Enable your site
    http://www.cooliris.com/developer/enable/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARALD: to ale není odpověď, jen popis důsledku, autor přísp. by mohl vědět, že se v nějkém klubu kdysi něco nelíbilo
    HARALD
    HARALD --- ---
    TOMAS3333: pro ostatní. často stačí hodně vymínuskované příspěvky přeskakovat a člověk si odfiltruje z debaty to nejhorší
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: tak to potom tie minusove palce rovno cele mozes zrusit nie? naco su, ked ani neviem, ze sa nejaky moj post nepaci?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NYX: a mít to jako volitelnou možnost ? to asi jen za ty prachy, viď
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ja moc nevim, k cemu by to bylo dobre. jen by to zvysilo pocet tech lidi, co pak v klubu nadavaji, jaci prizdisraci mu to tam paleckuji.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    neviem preco Nyx nereagoval (TOMAS3333), ci sa mu nechcelo alebo to povazuje za nepotrebne, ale mam tam 4 plusy tak by som aspon chcel vediet preco sa to robit nebude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam