• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: tam prece je, jen tedy udelany trochu jinak. clovek si zaskrta, jake typy a lokace ho zajimaji a zustane to jako trvaly filtr (s moznosti ho jednim kliknutim vypnout a zase zapnout)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nebylo by dobry udelat do udalosti podobnej filtr jako v trzisti: vystava/hudba/...?
    FANAE
    FANAE --- ---
    AETHER: Nojo, asi pozde, zda se, ze uz je to napadlo samotny:)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.

    ale čím se to stalo...? nereprodukuji to - vypadlo to na mě při klepnutí na bookmarks
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: aha, kudlanka
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: kdyz pozvu nekoho pres ten odkaz z posty (kde mu nabizim jak lidi, tak kluby), tak mu to ten pristup nezridi
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ? jak se ty dve moznosti od sebe lidi...nejak nechapu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdyz zvu novy lidi do privatnich diskuzi, melo by jim to dat pristup, stejne jako kdyz zvu pres pozvanky primo z klubu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DUNAR_: Tak to vypadá na smolíka, v klubech panuje povětšinou diktatura
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    KEJML: A když je ta osoba vlastník klubu?
    KEJML
    KEJML --- ---
    DUNAR_: Od toho má klub správce, aby danou osobu z klubu vykázal, pokud mu skutečně škodí.
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    Bylo by možné na základě hlasování uživatelů zabanovat problematického uživatele? Jen mě zajímá způsob, jak vyautovat notorické sabotéry diskuzí a evidentní primitivy.
    NYX
    NYX --- ---
    tak uz by to melo byt ok
    NYX
    NYX --- ---
    vim o tom, za chvilku opravim. neco v poste predelavam. posta se posila normalne.
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: no to samozrejme ano, ja jen naznacuji, ze majitele FB by takovy napad mozna uvitali, implementovali jako default a jeho puvodci mozna i zaplatili:)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AETHER: tak pro FB se to da napsat nezavisle na nyxu
    AETHER
    AETHER --- ---
    FANAE: taky se mi ten napad libi;) mozna by ho Marvel mohl prodat Facebooku, jeste by vydelal;)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KOKES: Pokud je to Nyxem tak dotaz a pokud telefonem tak informace. Ale mas pravdu, na ten dotaz jsem tam nejak zapomela :D
    KOKES
    KOKES --- ---
    GENERIXX: to byl dotaz, nebo informace?:-D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Cauky, mam takovej problemek. Kdyz se pripojim z telefonu (LG KM900 Arena) tak nemam zadnou moznost pridat si pritele, pac to proste ten telefon nedava - neni tam zadny tlacitko a on asi neni schopny zobrazit to pop-up menu kde je moznost pridani do pratel... Stejne tak nefunguje pole hledat (to uprostred nahore co se zobrazuje vzdycky) - tady kdyz neco napisu a dam enter tak zacne vyhledavani, ale na tom telefonu zadny takovy veci jako enter nejsou. Potvrzuju to jen pres dotykovej displej a tam na to muzu "klikat" jak diva, ale jediny co se bude dit je, ze mi to bude porad skakat do vlozeni textu do pole...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam