• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    EDASX
    EDASX --- ---
    kdyz si nekdo prida obrazek do galerie a ja ne nej kliknu (z feedu) tak se mi nezobrazi nic nez prazdna obrazovka...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: parkrat uz to blblo i driv.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to je dneska nejaka vetsi zatez? ze to nedelalo?
    NYX
    NYX --- ---
    vsiml jsem si. vypada to, ze delaji problem ty realtime funkce...mam v planu to snad behem leta prepsat na nejaky jiny, doufejme mene problemovy system, ale pokud by se to nejak casteji opakovalo, tak je do te doby budu muset bud vypnout nebo presunout do premiovky.
    VXP
    VXP --- ---
    tak prave ted :-)

    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VXP:
    tak pokud o tom NYX nevi tak je dobre napsat ze se to stava... ted jsem to mel podruhe...
    VXP
    VXP --- ---
    KOC256: jj to se nam tu taky asi 2x ukazalo behem dneska... na obou pocitacich :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: Psaní jedné zprávy vícero recipientům.
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: kudlanka
    KOC256
    KOC256 --- ---
    GREATDRAKE:
    co te nuti delat copy&paste? vsude jde vesmes kliknout a pouzit prikazu z nabidky?

    jinak doporucuji ze problem jednoho uzivatele bude lepsi vyresit zvysenim pozornosti pri C&P.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Prosím, šlo by automaticky mazat mezery v adresovém okně v poště? On se pak jeden diví, když mu to pak uživatele nenalezne, protože všimnout si mezery před či za jménem (vzniklé skrzevá cut&paste) není okamžité.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kazdopadne diky za radu, jak to fixnout ;)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: zmacknes home + power spolecne
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    jak delas ten screen ? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: a navic... i kdyby, tak to nikdy nevadilo, ze sem prihlaseny na iphone a zaroven na desktopu.
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX: dnes se mi to stalo. nabiju iPhona a ověřím ještě jednou.
    NYX
    NYX --- ---
    HARALD: to se pak vazne stane tohle? tohle se deje hned po prihlaseni, ale po nacteni stranky by mely prebytecne ikonky zmizet. pokud jsem ty nepotrebne od zacatku nastavil jako neviditelne, z nejakeho duvodu se to menu zobrazilo spatne a nejak jsem neprisel na to, v cem je problem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARALD: ne, nebyl sem prihlasen na IP, pokud tedy nemyslis TUTO chybu jako "byl jsi prihlasen".
    HARALD
    HARALD --- ---
    DRAGON: Byl jsi přihlášen na iPhonu, pak jsi se přihlásil z jiného zařízení a pak jsi na něco kliknul na iPhonu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam