• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Bylo by resenim realtime problemu napsat nejaky daemon, ktery by bezel stale, uchovaval tyhle informace v pameti a requestoval by se javascriptem? Predpokladam, ze kdyz se nebude muset sahat do databaze, nebo nejakeho storage, mohlo by to vyrazne urychlit, pletu se?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    k tomu vypnuti real-time featur, bylo by realny nechat vsem uzivatelum aspon oznamovani odpovedi na jejich prispevky? To obcas prijemne zrychluje komunikaci, tak by bylo hezky kdyby to zustalo vsem.. tusim ze to asi nepujde nejak smysluplne oddelit od zbytku, ale kdyby nahodou slo, nezlobil bych se .)
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: mam pocit, ze uz ted je to tam dost nahnacane a pridat tam jeste sadu tlacitek, bude to hrozny bordel.
    V3S
    V3S --- ---
    nevim jestli jsem na spravnym hrobe, ale napadlo me takovy zlepseni k udalostem - dat tlacitka o ucasti/neucasti primo u seznamu akci na uvodni strance, trosku by to ulehcilo praci s udalostma, napriklad procisteni udalosti, na ktery jsem nesel vyzaduje rozkliknuti kazde z nich, zaroven ze seznamu neni poznat, jestli jsem zmacknul, ze jdu nebo ze me to zajima a opet nuti rozkliknout ... stacily by graficke symboly, jako jsou u prispevku (treba bota, zarovka a krizek - aktivni by byl barevne zvyrazneny;)
    NASA
    NASA --- ---
    pls, jak poznam, jestli zadost o klub byla zamitnuta, nebo jestli je jenom v cekani?
    + myslim, ze by bylo dobre v pripade zamitnuti uvest duvod. zadne romany, staci "duplicitni k ....", "spatna kategorie", "privatni" ...
    KEJML
    KEJML --- ---
    BAHI: Firefox už mi to (nepravidelně) dělá dlouho, obcházím klikáním prostředním tlačitkem.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BAHI:
    tak snad to uz NYX konecne opravi kdyz to neni jen domenou opery a chrome :)
    BAHI
    BAHI --- ---
    obcas se mi stava v Mozille kdyz si dam posledni a kliknu na fotku

    EDASX
    EDASX --- ---
    ten odkaz se na obrazek prevedl u tebe. a tak jsem pro jistotu zkusil jiny browser se stejnym vysledkem... stava se mi to jiz hodne delsi dobu...
    EDASX
    EDASX --- ---
    NYX: e.g.
    NYX
    NYX --- ---
    DAVVID: tohle nekteri lide hlasi, jak v chrome, tak v safari snad...ale nedari se mi to zreprodukovat, u me se to chova spravne.

    HUGGI: kudlanka...overim, pripadne opravim.
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Mozna mala chybka - Pri nahravani obrazku (ten primarni upload mi nebezi takze pouziti toho staryho, kdyz se nahrajou fotky a je moznost je editovat mi vubecnereaguje prvni tlacitko "ulozit" to co je nahore nad prvni nahranou fotkou..data se ulozej, az pri pouziti toho druhyho ("pod" prvni z nahranejch fotek. Ty dalsi sem uz nejak netestoval:) - problem v Opere 9.62
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    jak se vkládá do příspěvku k odkazům z youtubu a vimea rovnou okno s videem, prvnim kliknutim se spustí, ale když se pak chci posouvat v čase, nebo cokoli jiného např. pauznout ho, tak se místo toho video zas načte a spustí od začátku..

    na OS X v Safari i Firefoxu 3.6.13.. v Chrome to myslim bylo v pohodě..
    NYX
    NYX --- ---
    EDASX: a na jakou adresu to vede?
    EDASX
    EDASX --- ---
    kdyz si nekdo prida obrazek do galerie a ja ne nej kliknu (z feedu) tak se mi nezobrazi nic nez prazdna obrazovka...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: parkrat uz to blblo i driv.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    to je dneska nejaka vetsi zatez? ze to nedelalo?
    NYX
    NYX --- ---
    vsiml jsem si. vypada to, ze delaji problem ty realtime funkce...mam v planu to snad behem leta prepsat na nejaky jiny, doufejme mene problemovy system, ale pokud by se to nejak casteji opakovalo, tak je do te doby budu muset bud vypnout nebo presunout do premiovky.
    VXP
    VXP --- ---
    tak prave ted :-)

    Major DB-Con Error (tried all) - Neco opravdu duleziteho se rozbilo. Pokud problem pretrvava delsi dobu, poslete na nyx@nyx.cz popis, jak ho reprodukovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VXP:
    tak pokud o tom NYX nevi tak je dobre napsat ze se to stava... ted jsem to mel podruhe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam