• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: popis krok za krokem, jak to delas, tohle by se dit nemelo.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Proc se mi zobrazuje pri poslani prispevku sama sobe(poznamka) tento error?
    We're terribly sorry, but we exceeded maximum allowed number of slow running processes. Try again later.

    (zadnou z tech upozornovacich hracek jsem zaplou nemel)
    NYX
    NYX --- ---
    // a nefunguje jen v opere nebo i jinde? :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: mas to zapnute? ten modry panacek vlevo dole. a jak vlastne vypada, co presne je tam za ikonku?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nefunguje mi real-time upozornovadlo na odpovedi na moje prispevky... a pokud to tu sleduji spravne tak by mi to fungovat melo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    TROFOZOIT: to se dalo vypnout od zacatku.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Když už se v novinkách objevilo, že se vyply ty real-time upozorňovátka na všechno možný, tak já bych chtěla říct, že osobně jsem za to ráda, protože mi to vadilo a nenašla jsem, kde to vypnout (možná špatně hledám?).
    Takže bych jen chtěla navrhnout, až/jestli to zas někdy pojede (a jestli fakt jen blbě nehledám), aby to šlo kdyžtak vypnout. Díky.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    KRALIK: to zni jako nejaka proxy ktera se snazi prednacitat a nedari se ji to
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: ted jsem zkusil overit svou teorii (na 4 diskuzich: 2 s 10+ prispevkama, 2 s 10-) a jevi se jako validni. dam tomu cas do rana
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: aha, ted to ctu poradne. to by mohla byt ta proxy. ale nechapu, ze se to zvyraznuje pokud jich tam je min.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: nemam nikoho v ignore. chova se to dost nahodile. nekdy se novy zvyrazni, jindy ne. zatim se mi zda, ze pokud je novejch vic nez 10, nezvyrazni se, pokud min, zvyrazni se. ale to je jen tuseni, muze bejt nahoda... na tomhle netu jedu uz od patku a myslim, ze to driv nedelalo..
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: nemas nekoho v ignore?
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    delalo se neco se zvyraznovanim/rozpoznavanim neprectenejch writeupu v diskuzich? koukam v bookmarks, vidim 12 novejch, kliknu, ale v diskuzi se ukaze klasicky 10 poslednich, zadny cerveny, jakoby nic novyho nebylo. nekdy to ale maka... jsem z toho jelen.
    a jeste navic jedu na t-mobile edge/gprs netu a jsem za nakou mooc chytrou proxynou (komprimuje obrazky apod.), mozna to zpusobuje ona?
    TUILE
    TUILE --- ---
    KEJML: jo je to tak

    jinak se moc primlouvam za pokus o znovuzprovozneni (plus znovuzprovozneni statistik). docela sem vyuzivala funkci novy prispevky v klubu. mam desne pomalej net a tim, ze se mi dycky nacital jen jeden novej prispevek a ne cela stranka s deseti (hlavne u obrazkovych klubu) se mi to dost zrychlilo :)
    nehlede na to, ze sem mohla mit treba celej den otevrenejch par tabu diskuzi, ktery me zajimaly a v klidu si pracovat a nemuset furt refresovat ke zjisteni prisla li odpoved.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jo, podle mě odpovědi byly jen v premiovce, aspoň mě před koupením premiovky neběhaly. Bez ní je jen oznamování o placích.
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: nejde. problem dela to navazovani spojeni pri nacteni stranky, ne nejaky konkretni typ nebo mnozstvi zprav, ktere se skrz to posila. oznamovani odpovedi bylo uz ted ale mam pocit jen v premiovce, ne?

    NIXIMOR: tak to ted funguje...je tam rabbitmq jako fronta na zpravy + orbited, ktery zajistuje comet spojeni na nej.

    reseni je bud najit nejake mene narocne reseni (zkusim pak asi APE, nginxi pubsub apod., variant je hodne) nebo eliminovat to navazovani novych spojeni, tj. tahat vse ajaxem. ani jedno z reseni se ale neda nasadit nejak jednoduse.
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    Bylo by resenim realtime problemu napsat nejaky daemon, ktery by bezel stale, uchovaval tyhle informace v pameti a requestoval by se javascriptem? Predpokladam, ze kdyz se nebude muset sahat do databaze, nebo nejakeho storage, mohlo by to vyrazne urychlit, pletu se?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    k tomu vypnuti real-time featur, bylo by realny nechat vsem uzivatelum aspon oznamovani odpovedi na jejich prispevky? To obcas prijemne zrychluje komunikaci, tak by bylo hezky kdyby to zustalo vsem.. tusim ze to asi nepujde nejak smysluplne oddelit od zbytku, ale kdyby nahodou slo, nezlobil bych se .)
    NYX
    NYX --- ---
    V3S: mam pocit, ze uz ted je to tam dost nahnacane a pridat tam jeste sadu tlacitek, bude to hrozny bordel.
    V3S
    V3S --- ---
    nevim jestli jsem na spravnym hrobe, ale napadlo me takovy zlepseni k udalostem - dat tlacitka o ucasti/neucasti primo u seznamu akci na uvodni strance, trosku by to ulehcilo praci s udalostma, napriklad procisteni udalosti, na ktery jsem nesel vyzaduje rozkliknuti kazde z nich, zaroven ze seznamu neni poznat, jestli jsem zmacknul, ze jdu nebo ze me to zajima a opet nuti rozkliknout ... stacily by graficke symboly, jako jsou u prispevku (treba bota, zarovka a krizek - aktivni by byl barevne zvyrazneny;)
    NASA
    NASA --- ---
    pls, jak poznam, jestli zadost o klub byla zamitnuta, nebo jestli je jenom v cekani?
    + myslim, ze by bylo dobre v pripade zamitnuti uvest duvod. zadne romany, staci "duplicitni k ....", "spatna kategorie", "privatni" ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam