• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KEJML: já to chápu, webům se také věnuji
    nicméně výpadky jsem nezaznamenal a když koukám na ten graf co NYX posílal, tak je průměr tak někde kolem 65%
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOXICMAN: Tady nejde o to, ejstli to ěnkomu vadí nebo nevadí, ale jestli to je nebo není snadno řešitelné
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KEJML: inu, na to si člověk rychle zvykne
    takže se vrácíme do éry mačkání F5... ok, když to nikomu jinému nevadí
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOXICMAN: Léta pošta bez toho fungovala a najednou je nepoužitelná.. ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KOC256: to jistě, ale nebudu přece psát přednosti tohoto integrovaného a web-based, známe je všichni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOXICMAN:
    na chatovani mas ICQ, jabber apod :)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    nebylo by možné zachovat alespoň realtime chat okénko? pošta se rázem stává celkem nepoužitelnou...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    ano mam a nevypinal jsem to. ted je panacek modry (taky nefunguje). ale predim mel na sobe zakaz vjezdu v jednom smeru tusim...
    NYX
    NYX --- ---
    NINE_OF_NINE: popis krok za krokem, jak to delas, tohle by se dit nemelo.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Proc se mi zobrazuje pri poslani prispevku sama sobe(poznamka) tento error?
    We're terribly sorry, but we exceeded maximum allowed number of slow running processes. Try again later.

    (zadnou z tech upozornovacich hracek jsem zaplou nemel)
    NYX
    NYX --- ---
    // a nefunguje jen v opere nebo i jinde? :-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: mas to zapnute? ten modry panacek vlevo dole. a jak vlastne vypada, co presne je tam za ikonku?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nefunguje mi real-time upozornovadlo na odpovedi na moje prispevky... a pokud to tu sleduji spravne tak by mi to fungovat melo ne?
    NYX
    NYX --- ---
    TROFOZOIT: to se dalo vypnout od zacatku.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Když už se v novinkách objevilo, že se vyply ty real-time upozorňovátka na všechno možný, tak já bych chtěla říct, že osobně jsem za to ráda, protože mi to vadilo a nenašla jsem, kde to vypnout (možná špatně hledám?).
    Takže bych jen chtěla navrhnout, až/jestli to zas někdy pojede (a jestli fakt jen blbě nehledám), aby to šlo kdyžtak vypnout. Díky.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    KRALIK: to zni jako nejaka proxy ktera se snazi prednacitat a nedari se ji to
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KRALIK: ted jsem zkusil overit svou teorii (na 4 diskuzich: 2 s 10+ prispevkama, 2 s 10-) a jevi se jako validni. dam tomu cas do rana
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: aha, ted to ctu poradne. to by mohla byt ta proxy. ale nechapu, ze se to zvyraznuje pokud jich tam je min.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    NYX: nemam nikoho v ignore. chova se to dost nahodile. nekdy se novy zvyrazni, jindy ne. zatim se mi zda, ze pokud je novejch vic nez 10, nezvyrazni se, pokud min, zvyrazni se. ale to je jen tuseni, muze bejt nahoda... na tomhle netu jedu uz od patku a myslim, ze to driv nedelalo..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam