• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: diskuze s odpovedi zvlast urcite funguji. to okamzite upozornovani nemusi fungovat pres ruzne firewally, ve starsich IE apod.
    AETHER
    AETHER --- ---
    LODBROG: mea culpa, jeste jsem nemela kafe a nejak mi z toho nedoslo, ze mas premiovku, v kteremzto pripade by Ti to fungovat melo. Pro nepremiove uzivatele je to vypnute od pondelka a to je prave v tech novinkach.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    AETHER: Měl jsem za to, že jsem udělal obojí.
    Nic nového víceméně od včerejška.
    A od včerejška to teprve nefunguje.
    AETHER
    AETHER --- ---
    LODBROG: to mas za trest, ze nectes novinky a ani se nenamahas si tady projit diskuzi:)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Je dneska (a včera) nějaký důvod, proč mi nefungují prémiové funkce jako "diskuze s odpovědí zvlášť", "okamžité hlášení pošty", "okamžité hlášení odpovědí" atd...?
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    NYX: Aha, takže jsem blbě hledala, díky.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    mohly by to jit vypnout podle useragenta? telefon ma v sobe normalni firefox, takze nepotrebuji chudy styly, ale 3G modul zere stavu stejne jako ostatni
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    proto psal jedno okno ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: to muze byt problem pri psani delsich prispevku, pokud to neni nejake chytre, aby to tohle poznalo.
    KID_MCHUTT: tam jde jen o prepsani tech strev, chovat se to bude uplne stejne.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    TOXICMAN: co takhle nechat si (třeba Operou) jedno okno každých 30 sekund refreshovat? To by mohlo fungovat. (Nechť mi ostatní zdejší odpustí)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NYX: hlavně nezapomeň, prosím, uchovat možnost to vypnout :) přeci jen jsou mezi námi i puristi a konzervy jako já ;)
    NYX
    NYX --- ---
    TOXICMAN: vsak taky nyx prumerne spis jel nez nejel :-) prumer je v tomhle smyslu skutecne k nicemu, problem jsou ty chvilkove vykyvy vedouci k vypadkum.

    a jak rikam, mam par napadu, jak to zkusit vyresit, jen se k tomu dostanu az nekdy casem.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KEJML: neboj se nic, žiju bez toho zatím docela dobře ;)
    nyx na to má právo, v pohodě, jenom jsem si postěžoval a je to ;)
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOXICMAN: Tak z jedné hodiny těžko posoudit zátěž během celého dne. Pokud má Nyx pocit, že server nestíhá, nemám důvod mu nevěřit (pár chvilkových výpadků jsem zaznamenal). Nemyslim si, že si jen tak řekl: "tak dnes jim zakážu real time funkce, protože se mi chce".
    Ostantě pokud bez toho nemůžeš žít, není nic snazšího, než si pořídit prémiovku.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KEJML: já to chápu, webům se také věnuji
    nicméně výpadky jsem nezaznamenal a když koukám na ten graf co NYX posílal, tak je průměr tak někde kolem 65%
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOXICMAN: Tady nejde o to, ejstli to ěnkomu vadí nebo nevadí, ale jestli to je nebo není snadno řešitelné
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KEJML: inu, na to si člověk rychle zvykne
    takže se vrácíme do éry mačkání F5... ok, když to nikomu jinému nevadí
    KEJML
    KEJML --- ---
    TOXICMAN: Léta pošta bez toho fungovala a najednou je nepoužitelná.. ;)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KOC256: to jistě, ale nebudu přece psát přednosti tohoto integrovaného a web-based, známe je všichni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam