• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    cimto ze nahravatko osobni - soubory casto selze pri uploadu a musim nahravat znova?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    nechci bejt stereotypni, ale nejak to 500...

    p.s.: dal jsem odeslat a...:))
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nyx rozbil nyx! :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    NAVARA: ja uz asi desata...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    uz druha 500
    NYX
    NYX --- ---
    jinak nevim, jak velky problem to byl, ale nektere routery (treba ten muj :-)) ocividne prerusovaly ta long-polling spojeni, tak jsem tam dal timeout minutu a pak se znovunavazuje...pokud jste tedy meli pocit, ze na dele nerefreshnute strance vam nove zpravy prestanou chodit, melo by to byt ted uz ok.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: normalne asi jo, ale kdyz vyhledam neci prispevky, zajimaj me vetsinou ty kladne hodnoceny vic..
    NYX
    NYX --- ---
    ESTEN: tam je asi k nicemu, ne?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    v globalni vyhledavani prispevku neni hodnoceni (plusy/minusy) schvalne, nebo treba jednou pribude?
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Tak opravdu nevím. V jedné diskuzy tu samou osobu přidám a napíšet, že byla úspěšně přidána do seznamu a v druhé mě to prostě hodí zpět do diskuze a né na stránku s pravy, jako v předchozím případě.
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: afaik neni
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Aha a není nějak omezen počet, lidi kteří mužou být v privátní diskuzy protože jsem zjistil, že v jedné to jde a další ne.
    NYX
    NYX --- ---
    SVORO: melo by to jit
    SVORO
    SVORO --- ---
    Funguje přidávání lidi do seznam s pravam v privátních diskuzých? nějak mi to od pádu nefunguje... :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ROENICK: Jojo, dela mi to to same :) Ale je patek, takze pekne chlastat a neprudit adminy!
    NYX
    NYX --- ---
    ale no tak nekazte mi den, ja si zrovna rikam, ze ted mi snad uz vsechno spravne funguje a nepada...TUK TUK :)
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    GREATDRAKE: to znam :) kazdopadne ted proste nyx obcas "neprijme" prispevek vubec.. a je jedno jestli to "odeslat" zmacknes znova po 10s nebo po peti minutach. Driv z toho vznikl dablpost, kdyz byl clovek nedockavej a poslal to dvakrat
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    ROENICK:
    ALESH:
    Round-trip delay time - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Round-trip_delay_time
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    zajimavy je, ze clovek obcas da odeslat prispevek, nic se nestane, odeslu ho za chvili znova a je odeslanej jen jednou. Obcas kdyz nyx vytuhaval a clovek dvakrat odeslal odeslalo se dvakrat... ted jen jednou :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam