• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přístup odmítnut.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: byl problem
    KOC256
    KOC256 --- ---
    byl nyx ted mertvy nebo se mi to zdalo a problem byl nekde poceste?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    NYX: no tak z wordpressu asi nic nevyctes, protoze duplicitni statusy jsou naprosto stejny jako ty prvni (nesmazany). youtube necham no, ale daval sem ti do kudlanky presne popis toho co se pridalo (pokud nevidis v DB vic nez ja na svym userinfu). ja mam totiz pocit, ze ty URL-escapujes ty adresy ziskany z RSS, ale pritom by se mely HTML-escapovat (jenom proti uniku z uvozovek v tagu a) a prohlizec uz si je oescapuje pred requestem sam (pokud uz nejsou). RSS feed totiz muze obsahovat jak URL-escapovany, tak neescapovany adresy a pokud je escapujes este jednou, tak to v pripade ze uz sou zpusobi problem.
    NYX
    NYX --- ---
    BOBESH: tak uz ok?
    NYX
    NYX --- ---
    BOBESH: i kdyz ted koukam, ze IE7 fakt pada...zvlastni :) neco jsem pridaval do css, tak to zkusim zas dat pryc, jestli to pomuze.
    NYX
    NYX --- ---
    BOBESH: ne, v tomhle smeru se nic nemenilo. cas na zmenu prohlizece kazdopadne :)
    WITCHIE: taky nic nevidim
    WITCHIE: je tu jeste nekdo dalsi, komu se tohle deje?
    CRAZY_IVAN: to je v poradku.
    HARVIE: tak to nekdy nech nesmazane, at se na to mohu podivat.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ta RSS ctecka je vubec nejaka rozpadla... treba z wordpressu mi to nacita clanky nekolikrat a navic este nejaky nesmysly. mozna by to chtelo kontrolovat RSS prispevky podle URL a ne podle IDcka, aby se tam nedostaly vickrat. ono sice za to asi muze wordpress (casto rozbijou i uplne jednoduchy veci), na druhou stranu je to relativne rozsirena publikacni platforma a asi by stalo za to ji trochu ustoupit a prizpusobit se jak bugum ve wrdpressu, tak bugum v youtube.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    Hele, neni nějakej mrtvej server, co zpracovává ajaxy?

    http://o8.nyx.cz:8080/
    http://o5.nyx.cz:8080/
    http://o1.nyx.cz:8080/

    http://xx.nyx.cz:8080/activity?id=XOXOXO

    hází timeout dle firebugu
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    hm a ted znova ten puvodni error - hlaska FF:

    Chyba pri nacitani stranky
    Chyba kódování obsahu

    Stránka, kterou se snažíte načíst, nemůže být zobrazena, jelikož server používá neplatný či nepodporovaný způsob komprimace dat. Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.

    * Kontaktujte prosím vlastníka webového serveru a informujte ho o tomto problému.
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    prilozila jsem v predchozim postu jpg jako soubor, ale nic nevidim, je to normalni? :/
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    tak ted se mi pro zmenu zobrazuji kusy jednoho klubu ([ KLUB FOTEK DETI...vashe, cizi, profesionalnich fotografu, amateuru, cernobile, barevne ] ) takto:


    BOBESH
    BOBESH --- ---
    Chtel sem se zeptat. Neprobeh nakej podivnej update? Poprve po sesti letech mi v praci nejde nyx a to dost divokym zpusobem. Mame IE,kdyz do nej napisu adresu nyxu a dam entr,tak spadne cely IE okno. Zadna chybova hlaska nic. Netusi nekdo? Nemate s tim zkusenost?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    NYX: nevim presne jake detaily mas na mysli, kazdopadne tohle je jedine co si pamatuju; uz se to znova nestalo a nic jsem neukladala tak bohuzel nemuzu ani dohledat
    NYX
    NYX --- ---
    WITCHIE: najeke detaily krome tohohle?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    Dnes mi uz nekolikrat hodil FF misto nacteni stranky error: "chyba kodovani obsahu". Pri pokusu odeslani prispevku, pri kliknuti na sledovane, aj.
    NYX
    NYX --- ---
    PETRPEDROS: posli mi tu ikonku, co se snazis nahrat do posty, ja to zkusim
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Ahoj mam takovy maly problem s ikonou. Je tam vyberte část obrázku na ikonku vyberu uložím a nic... Dělám něco špatně já nebo to opravdu nejde?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NIXIMOR: To se svede na chybu u nich v prohlizeci :)
    NIXIMOR
    NIXIMOR --- ---
    NYX: Zadavateli reklamy by vadit mohl :)
    NYX
    NYX --- ---
    to se deje kdyz je nejaky problem s JS, coz se obcas holt stane.

    aby se stranky nacitaly a zobrazovaly co nejrychleji, pridava se veskery JS az uplne na konec stranky...nektere reklamni systemy (ok, skoro vsechny :-)) pritom pouzivaji prasacky document.write, takze zatim nejlepsi reseni, na ktere jsem prisel, je zapsat to tam do nejakeho divu a ten nasledne presunout aby se kryl s placeholderem na reklamu, ktery je umisteny nahore v hlavicce. pokud nekde udelam chybu v JS, tak se samozrejme nic nepresouva a zustane to na puvodni pozici na konci stranky.

    ted naposledy jsem snad jen zapomnel zmenit parametr u js, tj. se nekterym lidem pouzila stara verze z cache, ktera kolidovala s JS primo ve strance.

    ale ono snad nejde o nic klicoveho, banner vlevo dole asi nikomu nevadi :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    ERNEST_GASKIN: to se mi taky občas stává . -chrome,opera
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam