• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Na to bys musel mit povolenej j2j transport ne? Cili tomu se da snado zabranit.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: ja bych offnyx do toho moc netahal a komunikaci mimo nyx bych odriznul (aspon ze zacatku protoze neni duvod proc to otevirat mimo nyx).
    zameril bych se ciste na komunikaci nyx -- nyx user a moznost pouzivat postu coz nebude asi easy ale kazdopadne jako feature je to velice zajimavy zajimavy.
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: no ja nad tim teoreticky premyslim uz dost dlouho, ale je tam plno problemu...pokud by tu clovek mel normalni jabber ucet @nyx.cz, jak resit, pokud na nej napise nekdo offnyx?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    je nejaka moznost jak byt pripojenej do posty pres jabber? asi je to jenom z rise snu co? :-(
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    TUILE, NYX: urcite? mozna se mi to jen zdalo. u udalosti to ale je. dam to do kudlanky.
    TUILE
    TUILE --- ---
    aha cestina
    nicmene tam nikdy nazev inzeratu nebyl. a vzdy tam svitilo slovo inzerat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja tam mam [nyx] inzerat
    ad se mi tam dostat nedari, at delam cokoliv
    (ff, kralikuv zelenej skin)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: imho tam predtim nic nebylo, ale dej to do kudlanky a ja to tam doplnim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    WOODMAKER: myslim html tag title

    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KRALIK: [ NABÍZÍM: Nová KEIA Isabella Black 32DD / Praha / 500 CZK ]
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    u inzeratu v trzisti se ukazuje default title "ad" (viz napr. [ OFFERINGNABÍZÍM: Nová KEIA Isabella Black 32DD / Praha / 500 CZK ] ). je to spravne? nebejval tam driv nazev inzeratu?
    LIQUIDEYED
    LIQUIDEYED --- ---
    NYX: nic podobneho nepouzivam a ani nastaveni prohlizece jsem nemenila. spolubydlici urcite ne :D
    ..no mozna nejakej mozkovej error :). dik.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    mas lepsi podklady ;-) - kdyztak to smaz :)
    NYX
    NYX --- ---
    pokud to neni treba spolubydlici apod :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: jsem koukal a vsechno v posledni dobe ze stejne ip, takze tim by to byt nemelo
    KOC256
    KOC256 --- ---
    LIQUIDEYED:
    nebo ti nekdo leze na ucet :o)
    NYX
    NYX --- ---
    LIQUIDEYED: nepouzivas treba rss ctecku na nektere kluby? obcas to taky dela prohlizec / proxy server apod, kdyz je divne nastaveny, ale na nyxu v tomhle pripade problem nebude.
    LIQUIDEYED
    LIQUIDEYED --- ---
    poslednich par dnu jsem si vsimla, ze se mi nektere prispevky v diskuzi zobrazuji jako prectene, ale jsem si jista, ze jsem je jeste nevidela.
    DAVELXR
    DAVELXR --- ---
    NYX: OK,mas to tam..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    IKA:
    to zni dobre. diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam