• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: ne, bohuzel.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Slo by zaridit, aby prispevky ignorovanych uzivatelu neinkrementovaly pocty novych prispevku/linku/obrazku u temat?
    HASH
    HASH --- ---
    SKAFF: protoze to je hezky prece
    stejne jako obrazkove smajliky, podpisy v kazdem prispevku, flashove ikonky, iframy a a phpbb-style vubec
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    VECTOR: +.
    SKAFF: Tohle by melo jit vyresit js v skinu, ve chvili kdyz uz by tam byly zvlast plusy a minusy (coz zjevne nebudou).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SKAFF: Ja jsem zasadne proti jakejmkoli dalsim zbytecnejm obrazkum na nyxu. Cislo mi pripada dostacujici, jednim kliknutim na nej se dozvis tenhle udaj.
    HASH
    HASH --- ---
    SKAFF: obrazek neslape
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Předpokládám, že je to prkotina daná zpožděným počítáním, ale občas se mi nějak rozchází časy:
    Součet času zobrazeného u příspěvku v poště + čas neaktivity daného uživatele, který jej odeslal vidím občas skoro o minutu větší nežli aktuální čas zobrazený vlevo nahoře.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    U tmavého skinu bych dal do galerie pozadí fotek takové, aby ke skinu sedělo. Takhle je tam bílej čtvereček, kterej svítí ze všeho nejvíc, odlákává pozornost od celýho layoutu a i od fotky, která je uprostřed. Navíc chodím na nyx dost často po tmě a je mi to svícení nepříjemné.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    TOMAS3333: nekam se musi ukladat kdo konkretne daval komu up/down
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    SKAFF: myslim, ze to hodnotenie je jedno cislo, preto tu uz davno nie je taketo alebo ine riesenie
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: hele, ja jabber nepouzivam ani neprovozuju, takze na me zatim mluvis cizi reci :-) jen jsem letmo koukal do ejabberd, ktery umoznuje pouzivat mysql jako uloziste a vypadalo to, ze vetsina toho by se dala bud pres par view nebo prepsanim jednoho souboru naroubovat na stavajici databazi...ale i pak zustava tuna dalsich problemu, ono si to asi samo resi vsechny eventy, prezenci apod...a tohle skutecne nevim, jak do toho nejak rozumne dostavat.

    az budu mit vic casu, tak se do toho zkusim ponorit trochu vic a zjistit, ale v soucasne chvili to proste nehrozi.

    pokud nekdo vi o necem, co by se dalo ohnout k necemu podobnemu snaz, tak klidne dejte tipy, mrknu na to.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Na to bys musel mit povolenej j2j transport ne? Cili tomu se da snado zabranit.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: ja bych offnyx do toho moc netahal a komunikaci mimo nyx bych odriznul (aspon ze zacatku protoze neni duvod proc to otevirat mimo nyx).
    zameril bych se ciste na komunikaci nyx -- nyx user a moznost pouzivat postu coz nebude asi easy ale kazdopadne jako feature je to velice zajimavy zajimavy.
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: no ja nad tim teoreticky premyslim uz dost dlouho, ale je tam plno problemu...pokud by tu clovek mel normalni jabber ucet @nyx.cz, jak resit, pokud na nej napise nekdo offnyx?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    je nejaka moznost jak byt pripojenej do posty pres jabber? asi je to jenom z rise snu co? :-(
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    TUILE, NYX: urcite? mozna se mi to jen zdalo. u udalosti to ale je. dam to do kudlanky.
    TUILE
    TUILE --- ---
    aha cestina
    nicmene tam nikdy nazev inzeratu nebyl. a vzdy tam svitilo slovo inzerat.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ja tam mam [nyx] inzerat
    ad se mi tam dostat nedari, at delam cokoliv
    (ff, kralikuv zelenej skin)
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: imho tam predtim nic nebylo, ale dej to do kudlanky a ja to tam doplnim
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    WOODMAKER: myslim html tag title

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam