• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TOM_HOST: Uz neni, prdelal jsem to to. Vypnul auto BR a vsedem doplinl BR na konce radku. Pokud to teda zas nekdo nerozhodil
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TRAGED: tak jako v nintendo klubu kde je pulmetrova mezera ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Poku je na nastence zaskrtnuto "převést nové řádky na <br>" a zaroven nastenka obsahuje tabulku, je tato od br-ovana o pocet radky v tabulce dolu.
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: kazdopadne dik a asi me smazte:]
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: ajo:] tak tohle sem fakt prehlid:]
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: ono ma vetsinou smysl zvat lidi jen na akce, ktere se teprve budou konat ;-)
    TULEN
    TULEN --- ---
    NYX: mno co jsem koukal tak v cizich eventech mi jde pozvat pratele ale v poslednim eventu co jsem zalozil to nejde, jedna se o tento event...

    [ Weird Highs Maelstrom warm up / partyparty / 2.4.2002 / CR - Praha - klub Azyl [ bejvalé Shadow Azyl ] ]
    NYX
    NYX --- ---
    TULEN: trochu se rozepis, jak presne to nejde
    TULEN
    TULEN --- ---
    nejde mi tedka zasilat pozvanky na akce/eventy. je to nejaka nova zmena na nyxu, nebo to je nejaka chyba?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HARDCABB: to jo, ale ne tak trivialnim a rychlym zpusobem jako prostej soucet (to, co se ted zobrazuje), proto se to taha az po kliknuti na hodnoceni, a ne vsechno najednou...

    reseni by bylo pridat jeden sloupec do tabulky, ale to se nyxovi nechce.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    HASH: presne tak... na barvicky u hodnoceni prdet ale moznost dat si do podpisu 4 bannery a takovej animovanej smajlik by celej tenhle system pekne rozzaril....
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: ne, bohuzel.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Slo by zaridit, aby prispevky ignorovanych uzivatelu neinkrementovaly pocty novych prispevku/linku/obrazku u temat?
    HASH
    HASH --- ---
    SKAFF: protoze to je hezky prece
    stejne jako obrazkove smajliky, podpisy v kazdem prispevku, flashove ikonky, iframy a a phpbb-style vubec
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    VECTOR: +.
    SKAFF: Tohle by melo jit vyresit js v skinu, ve chvili kdyz uz by tam byly zvlast plusy a minusy (coz zjevne nebudou).
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    SKAFF: Ja jsem zasadne proti jakejmkoli dalsim zbytecnejm obrazkum na nyxu. Cislo mi pripada dostacujici, jednim kliknutim na nej se dozvis tenhle udaj.
    HASH
    HASH --- ---
    SKAFF: obrazek neslape
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Předpokládám, že je to prkotina daná zpožděným počítáním, ale občas se mi nějak rozchází časy:
    Součet času zobrazeného u příspěvku v poště + čas neaktivity daného uživatele, který jej odeslal vidím občas skoro o minutu větší nežli aktuální čas zobrazený vlevo nahoře.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    U tmavého skinu bych dal do galerie pozadí fotek takové, aby ke skinu sedělo. Takhle je tam bílej čtvereček, kterej svítí ze všeho nejvíc, odlákává pozornost od celýho layoutu a i od fotky, která je uprostřed. Navíc chodím na nyx dost často po tmě a je mi to svícení nepříjemné.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    TOMAS3333: nekam se musi ukladat kdo konkretne daval komu up/down
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam