• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    STARE_CASY: ted jsem to zkusil a vsechno ok. a to se ti nikde nezobrazuje ta reklama jako takova? jen ten bily box?
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    STARE_CASY: ještě přidávám ukázku případu, kdy je tam reklama:



    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Mám teď problém v chrome, že se mi stále zobrazuje bílý box pro reklamu na pevném místě, tj. ať už skroluju jakkoli, zůstává pár pixelů pod horním okrajem okna a překrývá obsah. Pokud je na stránce i reklama, tak z toho boxu ujede nahoru a zůstane jen bílá cenzura. Viz přiložený obrázek.

    Zkoušel jsem vypínal doplňky, mazat cache a další obvyklá woo-doo s prohlížečem, leč marně. Setkal jste se s tím na chrome ještě někdo, prosím?

    HASH
    HASH --- ---
    AETHER: hodne exaktni udaj
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: nahore "temata" a nasleduj instrukce tykajici se zakladani klubu :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jsme pro vypnuti. fakt me nezajima cislo kolik kdo tam dal obrazku nebo linku...
    SEZI
    SEZI --- ---
    NYX: chtěl jsem využít feature firefoxu "open selected links in new tabs" k otevření víc diskuzí v tabech, ale koukám, že i kdybych mohl vypnout ty odkazy za "NEW", tak mi tam může zůstat odkaz na změněnou home (takové to [H]), takže asi fakt ten skin nebo gm. díky.
    NYX
    NYX --- ---
    SEZI: vypnout nejde, leda custom skinem.
    SEZI
    SEZI --- ---
    pomožte mi - v bookmarks ty linky za počtem nových příspěvků u každé diskuze (NEW 10 / I5 / L3) - to je feature prémiovky, ale můžu si to někde v settings vypnout (tj. mít tam jen "NEW 10")?
    AETHER
    AETHER --- ---
    HASH: ze je na nyxu mene nez tri mesice
    HASH
    HASH --- ---
    TUILE: taky se muzes drbat levou rukou na pravym uchu, jestli mi rozumis
    TUILE
    TUILE --- ---
    to si muzes vyfiltrovat, jestli a kam prispival. to stejne o tom cloveku rekne nejvic.
    HASH
    HASH --- ---
    AXTHEB: co to presne vyjadruje?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HASH: "Jsem novacek, bude na mne hodni"
    HASH
    HASH --- ---
    pomohlo by vratit udaj, kdy byl clovek registrovany - aspon bych videl, jestli to je nejaky ID zalozeny jenom na ksefty vcera jardou nebo si tady clovek buduje nejakej ucet trochu dyl...
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: u ebaye/aukra si lide nedavaji fakove reference jen protoze by je to stalo penize, tim se inspirovat nechci, chci tu mit trziste zadarmo. a ocividne problem s negativy meli take a reseni ebaye je...jak to rict a neurazit :-) oni prakticky kupujicimu davaji bud pozitivni nebo non-paying bidder, coz ebay muze zkontrolovat...ja fakt nemam cas kazdy spor resit osobne...opet, pokud to tu ma byt zdarma :) nechat tohle na komunite taky nevim, jestli jde - pokud by chtel nekdo dokazovat, ze skutecne poslal penize, musel by asi zverejnit dost osobnich informaci, o coz tu asi taky nikdo moc nestoji.

    jo, ty jsi navrhl neco, co problem vubec nijak neresi.

    verejne diskuzi se nebranim, jen uz tu probehla nekolikrat a nikdy se nic nevymyslelo. ale klidne si dame dalsi kolecko.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: Tak necht probehne verejna diskuze, anketa, inspirace u ebaye, aukra nebo kohokoliv :)
    Ja jsem navrhnul vetsi provazani inzeratu s hodnocenim.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    OTAVA: Zrusit minusy a nechat jen plusy? ;)
    NYX
    NYX --- ---
    OTAVA: ja jsem pro...navrhni prosim nejaky sofistikovanejsi system, kde se nebudou bat lidi odvety za minusy.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NYX: No jo, rikej mi staromilec, ael kdyz nebyly pozvanky, bylo prostredi trosku cistci a zmrdu moc nebylo.
    Pokrok ale nezastavis a stagnace je cesta do pekla asi. Kazdopadne bych se ale primlouval za zvazeni nejakeho aspon trosku sofistikovanejsiho systemu, kde se nebudou bat lidi odvety za minusy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam