• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    AETHER
    AETHER --- ---
    SKAFF: opera?
    AETHER
    AETHER --- ---
    SKAFF: ne
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    neda se nahodou nejak vypnout upozorneni na odpovedi v komentarich udalosti?
    (docela me nezajima ze nekdo reaguje na muj komentar..)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    napsal sem si sam a zabralo to... kde se vzala -1 zustane zahaleno rouskou tajemstvi a kapkou zahadna....
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: ty jo ja doufal ze to jak se tam dostala ta -1 mi prave vysvetlis ty :-D
    zajimavy ale je ze kdyz vlezu do posty tak se ten stav vynuluje a ta notifikace zmizi ale hned jak vlezu nekam jinam tak je to zpatky...


    NAVARA: jsi hruby... :-(
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: nojo, ale kdo bude takovymu psychousovi psat... napis mu sam :p
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: jak se tam dostala ta -1? :-) melo by stacit, aby ti nekdo napsal a dostalo se to zas do plusu, pak by se to melo zase spravit :)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    zapomnel jsem dodat ze oznamovaci oblast v pravo dole je bez jakykoliv notifikace a trva to i po reloginu...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    Proc porad vidim upozorneni na starou zpravu ktery ne a ne zmizet??
    Levej horni roh obrazovky u me vypada takhle:
    "MARECEK :: -1: KONDIK ::16:10:40"

    a nemizi to ani kdyz na to kliknu atd..
    Navic nechapu co tam dela "-1"
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    da se v trzisti nejak vyradit urcita kategorie? urcite se to uz resilo, jen jsem nedaval pozor. sledovat vsechno krome obleceni nechci.

    neco jako je tam ted filtrovani napr. jen Pocitace, tak aby tam bylo i tlacitko 'blacklist', ktery by makalo obracene (coz bych vyuzil na obleceni a ostatni zensky nesmysly :)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    ee, neni tam nic
    HASH
    HASH --- ---
    HOUMLES: a kdyz prijdes, tak tam mas vpravo nejaky oznameni? (palecky, reply na prispevky) ?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    HASH: premium mam, ale nikdo mi nepise .. spis podezrivam to, ze to v praci necham pusteny a lognu se doma a v praci me to vykopne a v tom se neco jebne
    HASH
    HASH --- ---
    HOUMLES: mas premiovku a pres noc ti nekdo napise do mailu?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nevím kde je chyba, ale na ipadu se u novejch prispevku cervene zabarvuji jen prvni dve cifry data, tj. hodina a minuta..
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    cus .. nemate nekdo poslednich par dni problem s chrome?
    nechavam v praci bezet browser (chrome) pres noc a kdyz rano prijdu, zere mi 100% cpu a kdyz se podivam do zabudovanyho task manageru tak to zere zalozka s nyxem
    zacalo mi to delat nekdy zacatkem tejdne a zkousel jsem uz vypnout vsecky addony na jednu noc, ale nepomohlo
    HASH
    HASH --- ---
    chtel bych mit moznost oznacit vlakna v diskuzi, ktera uz nechci sledovat

    jakoze tusim, ze se tihle dva kreteni budou hadat jeste dalsicg 20 prispevku, tak si na jejich vzajemne odpovedi rovnou hodit nejake oznaceni/ignore na 24 hodin
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    PETGRIDUS: neporidil sis premiovku? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam