• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARALD
    HARALD --- ---
    MJUGEN: Odinstalace řeší všechny problémy působené Operou. :-)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    nakonec odinstalace a smazání Opery z Roaming a z Local... již vše funguje...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    tak už zase ne
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Tak novinka, když povolím Opera Turbo, tak už to funguje...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    NYX: Cookies zapnute, i pak promazane, wand.dat odstraněn, přeinstalovaná Opera... je to asi u mne ten problém, ale nevím jak se toho zbavit
    jinde mi přihlášení funguje bez problémů. Jsem tu na IE9...
    NYX
    NYX --- ---
    MJUGEN: no funguje, jinak bys sem nepsal vlastne :) cookies zapnute?
    NYX
    NYX --- ---
    MJUGEN: a v jinem prohlizeci to funguje? ja svatosvate prisaham, ze uz dost dlouho jsem na nyxu nic nemenil, tj. bych hledal problem spis nekde jinde.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Poslední hodinu asi se nemohu přihlásit přes Operu, když zadám špatně heslo tak reaguje ale, když správně tak se jen zobrazí malý čtvereček vlevo dole a stále jsem v úvodní screen... a adresa se rozrůstá o nesmysly....

    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tak si te vyndal, pridal, vyndal...vyndani z pratel se proste nijak nehlasi.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: A já o tom, že léta předtím mě v přátelích měl.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ja mluvim o tom, ze si te pridal do pratel (a v tuto chvili se poslalo [spravne] oznameni), pak si te zase odebral (v tuto chvili se nic neposlalo) a pak ses ty sel presvedcit, ze te nema v pratelich (a skutecne nemel).
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: O tom mluvím od začátku, že to mohlo být odpřátelení - v kterémžto případě by bylo záhodno to oznamovat jinak - ale teď bych to viděl spíš na bug v odstraňování komentáře.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    TUILE: Aha. Děkuji. Zda se, ze jsem neodhalil trik s kliknutim na obalku. Predpokládal jsem, ze stačí zaskrtnout a vybrat smazat. Coz, jak nyni zjevno, smaze pouze z meho seznamu.
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    AXTHEB: ne, je to prace max na pul hodiny.
    TUILE
    TUILE --- ---
    EOLIS: pouze pokud mas premiovku a das smazat u prijemce.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    Potřeboval bych se zeptat. Když omylem odešlu někomu zprávu v poště a dám ji smazat ještě předtím, než ji přečte, bude mít stále možnost si ji přečíst, případně uvidí ji v nových přijatých zprávách v poště?

    Tak nějak jsem měl dojem, že ještě neodeslané maily se dají odesilatelem smazat, ale pokud ne, tak mě prosím opravte.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: Předělat skin z px do em je prace max. na odpoledne.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AXTHEB: uzasne rady, to jsi mohl rovnou napsat "si udelej vlastni nyx"
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: Si udelej takovej skin?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz - planuje se verze NYXu, ktera by respektovala nastaveni DPI u uzivatele a velikost fontu nastavoval pomoci em a ne px? Ted mam FullHD notebook a vsechno je tu hodne titerne. Nektere weby to tak maji.
    TUILE
    TUILE --- ---
    FATBOZZ: je to opravdu pomalym pripojenim.
    blbne m to jenom doma, kde jedu na praha5 net a je to pomalejsi nez modem.
    naopak mam pocit, ze kralikuv zeleny skin bez obrazku se mi jinak nacita daleko rychleji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam