• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CNV:
    NYX:
    Pripojuji se. Pripomina mi to porad dokola stale to same...

    NYXovi jiste nemusim pripominat jaky mam prohlizec a ani to ze to nedavno fungovalo ;-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    CNV: take se mi stalo, obcas to s sebou dokonce vzalo cely prohlizec
    NYX
    NYX --- ---
    CNV: ja se v tom ted dost vrtam, takze buhvi, jakou presne verzi tam ted mas. opera si vse cachuje tak nejak po svem.
    CNV
    CNV --- ---
    Poslední dobou se mi pořád děje toto: při zobrazení sledovaných klubů nebo když vlezu do nějakého klubu, naskáče mi vpravo oznámení o odpovědích na příspěvek. Je jedno, že už je mám dávno přečtené.
    Děje se to od toho výpadku a dělá mi to v Opeře, ve Foxu ne. (Nicméně většinou používám Operu, takže mě to rozčiluje.)

    VANEK
    VANEK --- ---
    VANEK: Takže přece jenom bug: dotyčný má v index.php?l=user;section=friends vidět 2 lidi (bez komentářů); ovšem u sebe někde v nastavení má jako přítele i mě, jenže bez "sledovat".
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: to by asi stacilo :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: nestacilo by zmenit razeni, aby nahore byly akce, ktere se konaji jen v dany den a teprve pak ty dlouhotrvajici?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    neslo by nejak vylepsit / zprehlednit kalendar akci? napriklad, kdyz kliknu na "today", tak aby se zobrazily jen akce, ktere sou dnes, a ne teba akce vcerejsi koncici dnes ve tri rano atd?

    pripadne moznost filtru zacatek akce +- dva dny? to proto, aby se clovek vyhnul vsem tem celorocnim akcim typu "kazde utery neco", a presto to odpovida filtru today..
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    vcera vecer byl zas nakej dlouhej vypadek..
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    ESTEN: Vyřešeno. Nějakým nedopatřením se mi v FF4 i v tom webkitím browseru připletla k username mezera za nickem, které jsem si nevšiml. A ta mobilní titulní stránka jaksi bez zalogování nepřepla, ani nehodila notifikaci o špatných přihlašovacích údajích. Tímto se omlouvám za planý poplach.
    VANEK
    VANEK --- ---
    HASH: Že mé zkušenosti neodpovídá ani "98% stranek, na ktere pres OM vlezu, funguje bezchybne", ani "jenom nyx.cz se na ni naprosto neda pouzivat", jakkoli ani nemůžu tvrdit pravý opak.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    DARMONLOR: u me 2.3.3 i starsi zcela bez problemu..
    DARMONLOR
    DARMONLOR --- ---
    ESTEN: Tak třeba mě to ať vyberu co chci spadne zpátky do loginu… :/ Android 2.3.4, přihlašovací údaje zkontrolovaný několikrát. Ještě zkusím jiný prohlížeč a navštívím kudlanku.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HASH: proc ne ten defaultni webkit-based? Nemobilni verzi nyxu, samozrejme
    HASH
    HASH --- ---
    VANEK: veta nepochopena

    me by zajimalo, co mam na androidu pouzivat za prohlizec na prohlizeni nyxu
    pokud mi nekdo neco doporuci, tak mam po problemu...
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Tak jo: "Při mazání komentáře jsem neodbornou manipulací s nyxem smazal celého Tebe, takže jsem Tě o pár minut později přidal znova" - nebo aspoň takový snad byl záměr, ale v seznamu přátel pořád nejsem, já to říkám pořád, že tahle přátelicí/sociální část Nyxu je z hlediska použitelnosti strašná.


    HASH: Nyx mi na Opeře Mini (5.15650 pod Symbianem) funguje zhruba kolem průměru stránek, které používám.
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: jo, on se tam nekde dela nejaky prepocet, tak se to spravi casem. kdyztak dej do kudlanky vcetne presneho postupu, jak to reprodukovat, at na to nezapomenu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jeden mozna bug - kliknul jsem u jednoho sveho prispevku na tu ikonku "upominky" a potom ho smazal, kliknul jsem na Sledovane a nahore mi visi "1 upominka", kliknu na to a prazdna stranka. Zkusim pridat do upominek jiny prispevek, jdu do sledovanych a vidim opet "1 upominka", kliknu na to a vidim uz teno novy prispevek - asi se to nejak resetovalo s tim puvodnim smazanym.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: jestli ti jde o nejaky konkretni prispevek, tak bych zkousel hledat cislo prispevku.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: bude to fungovat i na takovýhle typ linku?

    [ GENERIXX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Dotaz - dá se nějak vysledovat, že někdo postnul jinam odkaz na můj příspěvek? jen tak čistě ze zajímavosti. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam