• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: jo, on se tam nekde dela nejaky prepocet, tak se to spravi casem. kdyztak dej do kudlanky vcetne presneho postupu, jak to reprodukovat, at na to nezapomenu.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jeden mozna bug - kliknul jsem u jednoho sveho prispevku na tu ikonku "upominky" a potom ho smazal, kliknul jsem na Sledovane a nahore mi visi "1 upominka", kliknu na to a prazdna stranka. Zkusim pridat do upominek jiny prispevek, jdu do sledovanych a vidim opet "1 upominka", kliknu na to a vidim uz teno novy prispevek - asi se to nejak resetovalo s tim puvodnim smazanym.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: jestli ti jde o nejaky konkretni prispevek, tak bych zkousel hledat cislo prispevku.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NAVARA: bude to fungovat i na takovýhle typ linku?

    [ GENERIXX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Dotaz - dá se nějak vysledovat, že někdo postnul jinam odkaz na můj příspěvek? jen tak čistě ze zajímavosti. Díky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    stejne jako je filtr @ pro prispevky uzivatele, chtelo by to neco obdobneho jako filtr pro +/- od daneho uzivatele, diik :)
    HASH
    HASH --- ---
    MATHEW_ER: aha, takze pokud tydne brouzdam po 200 ruznych serverech, tak kazdy z nich je optimalizovany pro Operu Mini?

    Mel jsi to nekdy vubec pusteny?
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    HASH: ne, to je uplne normalni, pokud se to na ni netestuje a neladi.
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: neni to zvlastni, ze 98% stranek, na ktere pres OM vlezu, funguje bezchybne, jenom nyx.cz se na ni naprosto neda pouzivat?
    NYX
    NYX --- ---
    HASH: ne, jen v nejake opere na iphonu. a fungoval tak nejak jak bych od opery ocekaval :-)
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: zkousel jsi nekdy nyx na Opera Mini/Mobile na Androidu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    MJUGEN: Odinstalace řeší všechny problémy působené Operou. :-)
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    nakonec odinstalace a smazání Opery z Roaming a z Local... již vše funguje...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    tak už zase ne
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Tak novinka, když povolím Opera Turbo, tak už to funguje...
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    NYX: Cookies zapnute, i pak promazane, wand.dat odstraněn, přeinstalovaná Opera... je to asi u mne ten problém, ale nevím jak se toho zbavit
    jinde mi přihlášení funguje bez problémů. Jsem tu na IE9...
    NYX
    NYX --- ---
    MJUGEN: no funguje, jinak bys sem nepsal vlastne :) cookies zapnute?
    NYX
    NYX --- ---
    MJUGEN: a v jinem prohlizeci to funguje? ja svatosvate prisaham, ze uz dost dlouho jsem na nyxu nic nemenil, tj. bych hledal problem spis nekde jinde.
    MJUGEN
    MJUGEN --- ---
    Poslední hodinu asi se nemohu přihlásit přes Operu, když zadám špatně heslo tak reaguje ale, když správně tak se jen zobrazí malý čtvereček vlevo dole a stále jsem v úvodní screen... a adresa se rozrůstá o nesmysly....

    http://www.nyx.cz/index.php?l=front;iurl=l%3Dgate%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1%3Bdw%3D1

    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: tak si te vyndal, pridal, vyndal...vyndani z pratel se proste nijak nehlasi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam