• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: prosím pomaleji, jsem lama veliká. Nainstalovala jsem firebug, ten tab se otevře kliknutím na brouka?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: nainstaluj firebug, otevri v nem network tab a reloadni stranku...mela bys tam mit dva radky zacinajici na nyxMADIETTA (nebo nyxtopic). jsou tam? pripadne co je vedle nich napsane?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak jsem všechno odinstalovala a znovu nainstalovala, vysypala všechny starý data, vypla všechny add-ons, vypla antireklamní program, ale rt fce stále nikde. Poraďte mi, co můžu ještě udělat.

    (FF 4.0.1)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    HARALD: Včera jsem měl stejný problém. Zaznamenal jsem jej do bugtrackeru (http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1294). Po poslední změně mi to již funguje.
    NYX
    NYX --- ---
    jeste jsem to trochu poladil, aby se misto selectu + tlacitka dalo rovnou kliknout na odkaz pro danou kategorii, cimz by se booknuti melo zredukovat na dva kliky (pokud ma clovek 15 a mene kategorii, at ten seznam neni nekonecny, jinak je tam ten select)

    HARALD: zkus znova a kdyztak mi posli do posty, kam te to po kliknuti na ten link presmeruje
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zkusmo jsem odbookmarkoval tento klub, po opětovném kliknutí na BOOK se otevřela obrazovka, vybral jsem kategorii, kliknul na tlačítko ... a nic. Bílá obrazovka v prohlížeči stránka se nebookne. Ctrl+F5 nepomáhá. FF 4.0.1
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    akorat teda s ohledem na novacky bych to udelal spis tak, ze by vyskocilo neco ve stylu:

    [BOOK]



    OR

    select category .....
    ...
    ...

    at to neni zbytecne moc slozity
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    nove reseni super :) ted uz jen koupi premiovku, aby clovek mohl ty kluby bookovat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    no prave jsem na to taky narazil... :) no na prvni pohled me to udivilo ale tak co uzu nepouzivam to kazdy den tak to preziju...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    STEMBUS: Akorat ze se stavalo ze to menu vyjelo a nechtelo zmizet. Z myho pohledu to vylepseni je.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: to ne no, ale zrovna to jak to bylo puvodne udelany, mi prislo hodne jednoduchy a ucelny - tak sem si rikal jeslti to je prave ten duvod proc jsi to predelal! :)
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: u toho predchoziho reseni si par lidi stezovalo, ze jim to menu vyskakuje kdyz ho nechteji, nezavira se kdyz by melo apod...takhle vyskakuje teprve kdyz ho clovek skutecne potrebuje a rovnou to clovek muze zatridit jak potrebuje a nemusi chodit do nastaveni, pokud mu nejaka kategorie chybi. clovek asi nebookuje nove kluby tak casto, aby ho tech par kliku navic zabilo, ne?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    dotaz: ten "novej" zpusob přirazovani klubu do sledovaných mám bejt nějaký vylepšení? Co bylo špatný na tom, že to předtim bylo jednoduchy a dalo se to udělat na jeden klik - místo toho tam ted zas vyskoci okno jak.....

    proc???
    HASH
    HASH --- ---
    PETGRIDUS: na me ted nyx vyblil

    TAB_STATE|INSEQUI|2|543

    vzhledem k tomu, ze to je narozdil od ostatniho textu bez odsazeni, tak to asi opravdu nepsala protistrana :)
    HASH
    HASH --- ---
    NYX: skoda
    VEENA
    VEENA --- ---
    NYX: Uff, díky :)
    NYX
    NYX --- ---
    VEENA: pardon, opraveno.
    VEENA
    VEENA --- ---
    V chrome mi najednou dneska nejde vyhledat všechny příspěvky uživatele přes @nick ... změnilo se něco, nebo je chyba v prohlížeči?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: delam tam trochu poradek, nektere veci delat nebudu. jestli jsem je omylem smazal misto zavreni, tak se omlouvam, sam obcas s kudlankou zapasim :)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Prisla mi zprava od bugtrackeru o zmenach ve dvou problemech a zmeny jsou zhruba takove, ze jsou z bugtrackeru smazany. proc? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam