• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jasan :) tak vecer na Slezskoostravskem hrade treba? ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: si udelej nsfw kategorii, ne? :)

    ja mam v planu zas dodelat tu moznost nastavovat selektivne rozbalovani kategorii, tak pak by to melo jit takhle pouzit.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    co moznost tagovat si kluby a pak je v booku podle toho moci skryvat/zobrazovat?

    konkretne mne prave zcela bezduvodne napadl tag nsfw :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: okay, nebudu to tedy řešit, dík :)

    bohužel nemám ntb a projevilo se to druhé straně, ale jinak bych ti ráda pomohla, tak když tě napadne jak, dej vědět :)
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: ze v tom chatu mam nejaky bug, ale vubec netusim, jak vznika...projevuje se to jen nekomu, co jsem pochopil.

    nechce nekdo vzit ntb, kde se to zarucene projevuje a jit si s tim nekam sednout, at to muzu otestovat nazivo? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    prosím prosím, co znamená, když IDčku se kterym si píšu najednou vyskočí něco co jsem evidentně nepsala a navíc to ani nemám v odeslaných zprávách...?

    MAIL_READ|369:
    NYX
    NYX --- ---
    FANAE: protoze to predtim nektere podobne zacinajici kluby prehazelo
    HARALD
    HARALD --- ---
    NYX, PATEJL_CZ: Už to funguje bez problému.
    FANAE
    FANAE --- ---
    Proc to nove razeni klubu? :/ ctrl+f to sice resi, ale stejne je to neprijemny.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: no tak tohle je v poradku...tak ted zkus error console (ctrl+shift+j myslim), jestli ti tam nebudou skakat nejake errory (jen errory, ne warningy apod.)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Já to radši udělám takhle, protože než bych to vysvětlila... tohle se mi tam děje:



    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: ano...tak tam najdi neco zacinajici na nyxMADIETTA nebo nyxtopic, pokud tam jsou. jsou?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: po rozkliknutí NET se pod "All" objeví celý sloupec věcí začínajících GET - to je ono?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    mam cerstve nejake zvlastni razeni v sledovanych.. cisla se presunula za pismena 8)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    MADIETTA: kliknout na brouka, vybrat "Net" a pak jeste asi budes muset kliknout na Enabled
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: jj, brouk. zalozka Net, pak reload stranky a mel by tam naskakat seznam dotazu, ktere se delaji pri nacitani dane stranky.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: prosím pomaleji, jsem lama veliká. Nainstalovala jsem firebug, ten tab se otevře kliknutím na brouka?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: nainstaluj firebug, otevri v nem network tab a reloadni stranku...mela bys tam mit dva radky zacinajici na nyxMADIETTA (nebo nyxtopic). jsou tam? pripadne co je vedle nich napsane?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Tak jsem všechno odinstalovala a znovu nainstalovala, vysypala všechny starý data, vypla všechny add-ons, vypla antireklamní program, ale rt fce stále nikde. Poraďte mi, co můžu ještě udělat.

    (FF 4.0.1)
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    HARALD: Včera jsem měl stejný problém. Zaznamenal jsem jej do bugtrackeru (http://nyx.arachne.cz/mantis/view.php?id=1294). Po poslední změně mi to již funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam