• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    ENKIE: opraveno, diky za upozorneni
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    Zdar, tento tyden prestalo fungovat prevadeni dnu z premiovky nekomu jinemu. Neustale to po odeslani pise "spatne heslo", i kdyz je to heslo zadane urcite spravne. Dela to i nekomu dalsimu?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    dik za fixy okolo ignore-listu!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: + po uzavření problému v kudlance najednou funkční, do té doby nic... zvláštní...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    HARALD: Allright, to vím, ale net běží a zbytek nyxu taky.. + ještě dnes ta stránka před pár minutama fungovala.. Nejsem uplnej debil, ptala jsem se jich a nic nezjistili...
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Drahnou chvíli jsem to googlil a v první řadě se zdá, že telefonní číslo není osobní údaj. A naopak dle http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=14&loc=331#a17 nefreemailový e-mail ano, takže jsi stejně v pěkné kaši.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENERIXX: IP adresa zacinajici na 10. je intranetova. Tenhle problem bych resil s IT adminy u tebe v praci.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jestli tam vidis nejakou takovou vyjimku, tak klidne rekni http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Když si to lidi zveřejňují dobrovolně a sami?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Ja taky, pac je to evidentne moje vina. :(
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    NYX: Ronim slzu :¨(
    NYX
    NYX --- ---
    PFAUST: nekteri lide meli pocit, ze by to jit nemelo + me nebavi resit problemy jako [ VECTOR @ nyx :: pripominky uzivatelu ] apod :)

    mod si muzes overit treba v poste
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    zdravím, je nějakou novinkou, že si již nejde sám sebe přidat do přátel? byl jsem zvyklý sem tam koukat, jak se mi kupř. zobrazuje user mod apod. jaký je důvod k této změně? diky.
    TUILE
    TUILE --- ---
    aha
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: on tam driv byl, ale nejsem si uplne jisty, jestli bych uz pro skladovani telefonnich cisel neprichazel do krizku s UOOU, tak jsem to zrusil.
    TUILE
    TUILE --- ---
    chtela sem si pridat do infa kontakt na mobil a nejak sem tam nenasla kolonku.
    nemyslis, ze je to skoro obvyklejsi kontaktni udaj nez twitter, delicio.us a podobny silenosti?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: asi nejaky pohrobek
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX:
    TUILE: aha, tak doufam ze je to pritom nebude spamovat :-) a to tlacitko tam nekde je, nebo to je nejakej pohrobek v napovede?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: normalne klikni na ikonku, dej pridat do pratel a nastav to tam, ja to doplnim do toho normalniho nastavovani
    TUILE
    TUILE --- ---
    PJOTRIK: pridat do pratel funguje i na stavajici pratele. jenom zmenis co potrebujes, ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam