• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: tak do bugtrackeru
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    je tu nekdo pres squid? behaji vam ty realtime funkce v pohode?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KOC256: mne je v podstate jedno, ci sa to presunie do premiovky, vrati do povodneho stavu alebo nyx vymysli nejake ine funkcie, ktore nahradia tie vyhody, ktore prinasala ta malicka vec mat sameho seba v priateloch... ale bolo by mi velmi luto o ne prist
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nemyslim si ze to je vec premiovky... jde jen o to si zvyknout na NOVE a jine pojeti pratel :)
    proste NYx po X letech ropzhodl ze se zacne jezdit v levo :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: to tych problemov bolo fakt tolko? a tolko ludi sa s nimi ozyvalo, ze to stalo za zrusenie vsetkych vyhod, ktore so sebou nieslo pridanie sama seba do priatelov? TMA ich vymenoval a pochybujem, ze nejaka jednoducha funkcia by to dokazala nahradit...

    ak by bolo mozne to presunut do premiovky, tak by som sa za to velmi prihovarala a urcite by sa nasli dalsi ludia, ktori by to ocenili... bolo to velmi uzitocne...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    To by vyresilo, kdyby se vratilo menu nad ikonkou v zahlavi ;) Teda to posilani posty sam sobe na poznamky (coz taky delam)
    TMA
    TMA --- ---
    TMA: 5. "TMA is going to EVENT1234" ve feedu na gate. Aneb přehled o tom, kdy jsem se na danou akci přihlásil.
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Šlo by alespoň nahradit ty užitečné funkce, které to mělo?

    1. Byl jsem v poště v dropdown boxu a mohl jsem si tak posílat snáze poštu [vhodné na poznámky nevhodné do notepadu].
    2. V seznamu přátel jsem byl u jiných uživatel vysvícen.
    3. hlavně: v seznamu událostí jsem se zobrazoval v sekci jako ostatní kamarádi.
    4. V seznamu přátel byl vidět komentář, který jsem sám sobě dal.

    Nešlo by to alespoň pro lidi s prémiovkou? Nebo nějak jinak (třeba dražší, ještě prémiovější, prémiovka)?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEENVECKA: proc Nyx na serveru uz davno nerozbehal ntpd patri k jednomu z davnych mysterii obepinajicich nyx.cz :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahojky:o) jenom je rozhozeny cas, oproti presnycas.cz je opozdeni asi o minutu.
    NYX
    NYX --- ---
    ENKIE: opraveno, diky za upozorneni
    ENKIE
    ENKIE --- ---
    Zdar, tento tyden prestalo fungovat prevadeni dnu z premiovky nekomu jinemu. Neustale to po odeslani pise "spatne heslo", i kdyz je to heslo zadane urcite spravne. Dela to i nekomu dalsimu?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    dik za fixy okolo ignore-listu!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: + po uzavření problému v kudlance najednou funkční, do té doby nic... zvláštní...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    HARALD: Allright, to vím, ale net běží a zbytek nyxu taky.. + ještě dnes ta stránka před pár minutama fungovala.. Nejsem uplnej debil, ptala jsem se jich a nic nezjistili...
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Drahnou chvíli jsem to googlil a v první řadě se zdá, že telefonní číslo není osobní údaj. A naopak dle http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=14&loc=331#a17 nefreemailový e-mail ano, takže jsi stejně v pěkné kaši.
    HARALD
    HARALD --- ---
    GENERIXX: IP adresa zacinajici na 10. je intranetova. Tenhle problem bych resil s IT adminy u tebe v praci.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jestli tam vidis nejakou takovou vyjimku, tak klidne rekni http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam