• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: jen teda premyslim, jak to udelat, aby to fungovalo i u 2d anket...tam to vypisovat pod jednotlive odpovedi by byl strasny bordel.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: presne :) zvazuji neco jako po kliknuti na kteroukoliv moznost vypsat pod jednotlive moznosti hlasujici, takze clovek nebude muset jezdit sem a tam pres jednotlive odpovedi, ale zobrazi to vse najednou.
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: No, je fakt, že to zobrazování výsledků není nejideálnější, občas se ukáže jak kdo hlasoval a ne a ne to zmizet, dokud člověk nenajede na jiné výsledky. Pokud je pak hlasujících uživatelů pro jednu možnost víc, tak není jednoduché se toho zbavit.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: no ja vubec premyslim, ze predelam to zobrazovani jak kdo hlasoval, ten overlib je takovy nesikovny a dost me stve, tak to zvazim...klidne to dej do kudlanky, at mi to nevypadne, ja nejdriv nechavam vsechno trochu rozlezet v hlave :)
    NOP
    NOP --- ---
    Poměrně často se koukám do infa uživatelů, kteří nějak hlasovali v různých anketách a tak mě tak napadlo, že by bylo fajn, kdyby po najetí na výsledek ankety bylo možné rovnou kliknout na nick uživatele, který pro daný výsledek hlasoval a dostat se tak do jeho infa, popřípadě aby vyjely klasické možnosti jako po kliknutí na ikonku.

    Snad to popisuji srozumitelně.

    Ale pokud by to bylo technicky složité nebo považované za zbytečné, tak se bez toho obejdu.
    TUILE
    TUILE --- ---
    a pak ze se to deje jenom mne :))
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    ADMIX: A ted uz zase ne, asi nejake kouzlo :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Zacalo se mi ted v opere 10.11 zobrazovat to TOPIC_NEW_REPLY, VOTE_CAST apod. :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: opraveno. vcetne toho youtu.be
    NYX
    NYX --- ---
    btw: v ssl verzi nyxu se ted embeduji youtube/vimeo videa z ssl verzi...ssl soundcloud verzi jsem nenasel. tak kdyby s tim byly nejake problemy, tak reknete. novy -dev chrome zacal rvat, ze se loaduje mixed content, tak jsem to preventivne predelal.
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: tak do bugtrackeru
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    je tu nekdo pres squid? behaji vam ty realtime funkce v pohode?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    KOC256: mne je v podstate jedno, ci sa to presunie do premiovky, vrati do povodneho stavu alebo nyx vymysli nejake ine funkcie, ktore nahradia tie vyhody, ktore prinasala ta malicka vec mat sameho seba v priateloch... ale bolo by mi velmi luto o ne prist
    KOC256
    KOC256 --- ---
    nemyslim si ze to je vec premiovky... jde jen o to si zvyknout na NOVE a jine pojeti pratel :)
    proste NYx po X letech ropzhodl ze se zacne jezdit v levo :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: to tych problemov bolo fakt tolko? a tolko ludi sa s nimi ozyvalo, ze to stalo za zrusenie vsetkych vyhod, ktore so sebou nieslo pridanie sama seba do priatelov? TMA ich vymenoval a pochybujem, ze nejaka jednoducha funkcia by to dokazala nahradit...

    ak by bolo mozne to presunut do premiovky, tak by som sa za to velmi prihovarala a urcite by sa nasli dalsi ludia, ktori by to ocenili... bolo to velmi uzitocne...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    To by vyresilo, kdyby se vratilo menu nad ikonkou v zahlavi ;) Teda to posilani posty sam sobe na poznamky (coz taky delam)
    TMA
    TMA --- ---
    TMA: 5. "TMA is going to EVENT1234" ve feedu na gate. Aneb přehled o tom, kdy jsem se na danou akci přihlásil.
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Šlo by alespoň nahradit ty užitečné funkce, které to mělo?

    1. Byl jsem v poště v dropdown boxu a mohl jsem si tak posílat snáze poštu [vhodné na poznámky nevhodné do notepadu].
    2. V seznamu přátel jsem byl u jiných uživatel vysvícen.
    3. hlavně: v seznamu událostí jsem se zobrazoval v sekci jako ostatní kamarádi.
    4. V seznamu přátel byl vidět komentář, který jsem sám sobě dal.

    Nešlo by to alespoň pro lidi s prémiovkou? Nebo nějak jinak (třeba dražší, ještě prémiovější, prémiovka)?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LEENVECKA: proc Nyx na serveru uz davno nerozbehal ntpd patri k jednomu z davnych mysterii obepinajicich nyx.cz :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Ahojky:o) jenom je rozhozeny cas, oproti presnycas.cz je opozdeni asi o minutu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam