• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc je vubec nutne zobrazovat ty volby az pri zadani neceho do textu?
    proc si prohlizec nepamatuje jejich nastaveni, takze noipckari by to nemuseli pokazde zaskrtavat?
    proc jsou zarovnany na stred, aby se hure trefovalo?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ONDRASEEEK: buď rád, že to bylo jen při kliknutí do pošty. Mě se to onehdá stalo při odesílání hodně dlouhé zprávy. A to mám prémiovku a měla jsem zaškrtnuté "bez kontroly IP".
    VEENA
    VEENA --- ---
    NINE_OF_NINE: ... stává se při kliknutí do pole během načítání stránky. Předpokládám že se nestihne nahrát nějakej prvek a následně to už bere jako text v poli. Ale nevim na čem to běží :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zdravim, mam malou pripominku, spis namet k diskusi, doufam ze to tu uz nekdo neresil :-)

    cca par dni zpatky se zaclo na prihlasovaci strance doplnovat uziv. jmeno (pripadne nobody) po vynucenem odhlaseni, coz bohuzel koliduje s ulozenym heslem v prohlizeci
    zkratka kliknu v zalozkach na nyx, mam tam MR_DAN nebo nobody a musim kliknout jeste jednou, aby se mi tam vyplnilo to, co mam ulozene..
    je to vyplnovani uziv. jmena nutne? je to jen klik navic, ale imho uplne zbytecny
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    NYX: Hele v reakci na tohle ONDRASEEEK, uz me to dneska vazne nakrklo... sem prihlaseny, kliknu do posty, ze napisu zpravu a sup, sem odhlaseny... to zes mi sebral pozvanky sem nejak prezil a prezuji, ale tohle bys sakra mohl nejak vyresit, ne? Nejsem jedinej, jiste je nas vic a napsat reseni, ze mame pouzit nejaky link, ktery stejnak nezabira mi prijde jako reseni od cirkve, ala "Modlete se a vsechno bude dobry"...

    nechci nejak prudit, ale tohle prudi me...

    diky predem...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Coz se mi treba obcas stava i u hledani boardu ze text "search..." nezmizi.
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: protoze z nejakeho duvodu nezmizi pred ulozenim ten defaultni text, ktery to tam naznacuje.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    proc se do spousty inzeratu pridava to "ukazuje se po rozkliknutí inzerátu (nebo ve výpisu tržiště a v klubech pokud si to tak uživatel nastavil)" ?
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    NYX: a neslo by to proste udelat tak, ze bych si to zrusil na trvalo? jakoze OK, ulozit si bookmark neni nic tak strasneho, ale kdyz ono me to odhlasi i za predpokladu, ze jsem se prihlasil a dam jenom refresh... je to vazne otravne a obtezujici...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: na logovaci strance v ceske vcerzi vidim "výchozí skin", coz je imho neco uplne jineho, nez "restore default design". Od "vychozi skin" bych ocekaval, ze se mi na jednu seassion nastavi defaultni skin, ale priste budu mit zase ten svuj (pokud si to v nastaveni nezmenim).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NENUPHAR: ze by se Nyx dal na upravy populacni politiky? :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    NYX: j uz to funguje. mozna to slo i predtim. tak pro vsechny pripady srry ;))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    ADMIX: a jak se zvýší porodnost za 9 měsíců
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: jsem zvedav, o kolik se zvednul pocet sebevrazd behem vcerejsiho vecera :)
    NYX
    NYX --- ---
    pardon za vypadek, uz jsem spal, kdyz mi prisla sms z monitoringu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: OK, zkusím, až budu u domácího PC, dík.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: zkus tam treba nabootovat z nejakeho linuxoveho livecd a zkusit to tak http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: já už fakt nevím. Už jsem vypnula i firewall, kruci.
    NYX
    NYX --- ---
    KOLOUSEK: pred chvili jsem zkusil jednoho takoveho pridat sem do prav a slo to bez problemu...
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: vzdyt ses zkousela prihlasit i pres ucet, na kterem to zarucene funguje a tam ti to taky nefungovalo, tj. musi to byt nejaky problem u tebe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam