• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    NYX: a neslo by to proste udelat tak, ze bych si to zrusil na trvalo? jakoze OK, ulozit si bookmark neni nic tak strasneho, ale kdyz ono me to odhlasi i za predpokladu, ze jsem se prihlasil a dam jenom refresh... je to vazne otravne a obtezujici...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: na logovaci strance v ceske vcerzi vidim "výchozí skin", coz je imho neco uplne jineho, nez "restore default design". Od "vychozi skin" bych ocekaval, ze se mi na jednu seassion nastavi defaultni skin, ale priste budu mit zase ten svuj (pokud si to v nastaveni nezmenim).
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NENUPHAR: ze by se Nyx dal na upravy populacni politiky? :)
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    NYX: j uz to funguje. mozna to slo i predtim. tak pro vsechny pripady srry ;))
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    ADMIX: a jak se zvýší porodnost za 9 měsíců
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: jsem zvedav, o kolik se zvednul pocet sebevrazd behem vcerejsiho vecera :)
    NYX
    NYX --- ---
    pardon za vypadek, uz jsem spal, kdyz mi prisla sms z monitoringu
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: OK, zkusím, až budu u domácího PC, dík.
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: zkus tam treba nabootovat z nejakeho linuxoveho livecd a zkusit to tak http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NYX: já už fakt nevím. Už jsem vypnula i firewall, kruci.
    NYX
    NYX --- ---
    KOLOUSEK: pred chvili jsem zkusil jednoho takoveho pridat sem do prav a slo to bez problemu...
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: vzdyt ses zkousela prihlasit i pres ucet, na kterem to zarucene funguje a tam ti to taky nefungovalo, tj. musi to byt nejaky problem u tebe...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NAVARA: ne, byly to různé počítače v různých sítích i s různými operačními systémy (XP a Vista), připojení adsl, wifi i mobil. Zkoušela jsem to přes FF 4.1, FF 5.0, Operu, IE 9 a Chrome. Vyčištěný cache atd., zkontrolovaná všechna nastavení v účtu. A nic.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MADIETTA: tech pet pocitacu - bylo to pet opravdu ruznych pocitacu z ruznych lokalit, nebyly treba vsechny z jednech koleji?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KRALIK: víš co, mám prémiovku, všem ostatním to funguje, tak bych vážně ráda, aby mi to fungovalo taky.
    KOLOUSEK
    KOLOUSEK --- ---
    nejak mi pije krev, ze se ted po odhlaseni objevuje v prihlasovacim policku pro jmeno nick. dost casto se u kompu menime a pridelava nam to praci s mazanim nicku toho druheho...

    jinak nam z nejakeho neznameho duvodu nejde pridat do seznamu prav lidi, jejichz jmeno zacina "_" a nejsou ani v seznamu pratel pod ikonkou v poste...

    dik
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    MADIETTA: tys me rozesmala... ja bych toho chtel .)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Já vážně chci zpátky svoje realtime funkce. Přihlásila jsem se už minimálně z pěti na sobě nezávislých počítačů, použila snad všechny v současnosti používané prohlížeče, všude před použitím všechno vyčistila, nikde mi to nechodí. Tak předpokládám, že je něco špatně na mém nyxáckém účtu. Já fakt chci, aby mi to fungovalo.
    NYX
    NYX --- ---
    TOMASZ: tak si dej na takovych mistech do bookmarku ten link, co jsem tu o par prispevku zpet daval.
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: opera (viem ze som tym zacinat nemal), ziadna proxy, system som nevypozoroval, ale niekedy chat nenabehne vobec (3L1NK4)

    inak, stale mi pri oznamovani novych prispevko v klube vypisuje aj nejaku hlasku velkymi pismenami.

    v inom browseri sa mi teraz skusat nechce, ked tak zajtra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam