• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TULEN
    TULEN --- ---
    ACID: taky bych u nekterych svich klubu ocenil zahlavi permanetne zaple
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: nedalo by se to u nekterych klubu vynucene zapnout? V "Poznej co je na obrazku" tohle ten klub nejspis pohrbi...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NYX: ha, ano, dekuji, dokonce se mi to podarilo i najit a snad neudelat nic jinyho a nezadouciho:)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEA: zkus vyprazdnit cache prohlizece
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jestli jsem tu spatne, tak me kousnete:) Nicmene v Chrome mi od vcerejsiho vecera nefunguje klik na ikonku pro odpoved a dalsi aktivity a nevidim palce. Je problem u me? (pri kladne odpovedi prosim o "navod pro debila", jak z toho ven, diky:) )
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    ADMIX: dik zapnuto. Ale myslel jsem jestli jako admin diskuze muzu svemu klubu povolit viditelnou hlavicku pro vsechny. Ale z logiky zapinatka/vypinatka v osobnim nastaveni kazdeho uzivatele to asi nepujde.
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    NYX: Jde nejak defaultni skryvani hlavicky v auditku vypnout? U nekterych (treba sportovnich) diskuzi jsou v hlavickach tabulky a rozpisy zapasu. Hlavicka tak hraje dulezitou roli kdyz chce clovek ziskat rychly prehled o situaci klubu a tymu. Ted je mu to znemozneno a vlastne tim pozbila hlavicka smysl --(.
    Navic alespon pro mne hlavicka davala individualni design a atmosferu diskuzi.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADMIX: no driv to slo skryt skinem, ze se zobrazilo jen on-hover, ale uz to bohuzel nejde..
    aneb namet na novou funkci ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NAVARA: Uh-huh, tak si headery vypnes, kdyz ti vadi, tu moznost jsi mel ^_^

    NYX: Ja vzdy tady na nyxu (a nejen na nyxu) povazoval header za nedilnou soucast klubu/threadu a tak patrim asi do te vyjimecne skupiny jedincu, kteri headery skryte nemaji a proto mi defaultni skryti headeru zkratka prijde jako spatna vec.

    Kazdopadne, kdybys to nahodou nejakym zpusobem menil, tak se primlouvam za reseni navrzene ADMIX.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ono by bylo nejlepsi reseni, kdyby se zahlavi dalo skryt per-auditko, treba kliknutim na nazev :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    protoze neni zadny omezeni velikosti a co jsou nekteri spravci schopni napachat za zrudnosti...
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: co jsem koukal, tak si to zapinal snad kazdy, kdo to nastaveni nasel :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NYX: But Why?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: nice :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jsem to hodil jako default.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ze vcerejska na dnesek se mi samo deaktivovalo 'Zobrazuj zahlavi vzdy' - nyx si uvedomil sam sebe ?! :D
    VEENA
    VEENA --- ---
    Je chyba jenom u mě, nebo přestala fungovat mobilní verze pro iphone a android? Když sem dal nyx.cz tak mě to vždycky hodilo na mobilní a až tam sem mohl zaškrtnout normální verzi. Teď mi v mobilu chodí rovnou na klasickou mainpage.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    V IE7 vypada ultimatne hnusne (resp. nevypada) ten vypis z trziste na gate...
    NYX
    NYX --- ---
    ta kontrola ip by ted mela byt na obou mistech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam