• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: nice :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jsem to hodil jako default.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ze vcerejska na dnesek se mi samo deaktivovalo 'Zobrazuj zahlavi vzdy' - nyx si uvedomil sam sebe ?! :D
    VEENA
    VEENA --- ---
    Je chyba jenom u mě, nebo přestala fungovat mobilní verze pro iphone a android? Když sem dal nyx.cz tak mě to vždycky hodilo na mobilní a až tam sem mohl zaškrtnout normální verzi. Teď mi v mobilu chodí rovnou na klasickou mainpage.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    V IE7 vypada ultimatne hnusne (resp. nevypada) ten vypis z trziste na gate...
    NYX
    NYX --- ---
    ta kontrola ip by ted mela byt na obou mistech
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    Tak Nyx psal, ze dela upravy, tak hadam, ze to bude tim... popravde 502 mi nevadi, to se da dokupy, kontrola IP ne ;)
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ACID: posledni dobou je to porad
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    ACID: nebyl jsi v tom zdaleka sam
    ACID
    ACID --- ---
    poslednich par dni mi to haze bad gateway 502
    je chyba u me nebo na serveru?
    EKIM
    EKIM --- ---
    samozdrejme jako na truc je to tet v poradku, proste nekdy se to stane a nekdy ne, bohuzel zatim netusim v jake souvislosti se to stava...
    EKIM
    EKIM --- ---
    zdravim, mam problem v symbiantu ,mi pri psani a nasledne odeslani, tex zdvoji nebo se odesle jako dve zpravy, je docela otrava vysvetlovat a nebo mazat zpetne.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NYX: dik moc, on je to opravdu zbytecny reload, pripadne nutnost sahat na klavesnici
    NYX
    NYX --- ---
    MR_DAN: ok, ja to predelam
    NAVARA: ty volby tam jsou, jen skryte, tj. prohlizec by je i skryte mel predvyplnit, pokud si ty hodnoty pamatuje. co se tyce trefovani, je tam label, tj. moc nechapu, jak by pomohlo zarovnani nekam jinam.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    proc je vubec nutne zobrazovat ty volby az pri zadani neceho do textu?
    proc si prohlizec nepamatuje jejich nastaveni, takze noipckari by to nemuseli pokazde zaskrtavat?
    proc jsou zarovnany na stred, aby se hure trefovalo?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ONDRASEEEK: buď rád, že to bylo jen při kliknutí do pošty. Mě se to onehdá stalo při odesílání hodně dlouhé zprávy. A to mám prémiovku a měla jsem zaškrtnuté "bez kontroly IP".
    VEENA
    VEENA --- ---
    NINE_OF_NINE: ... stává se při kliknutí do pole během načítání stránky. Předpokládám že se nestihne nahrát nějakej prvek a následně to už bere jako text v poli. Ale nevim na čem to běží :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zdravim, mam malou pripominku, spis namet k diskusi, doufam ze to tu uz nekdo neresil :-)

    cca par dni zpatky se zaclo na prihlasovaci strance doplnovat uziv. jmeno (pripadne nobody) po vynucenem odhlaseni, coz bohuzel koliduje s ulozenym heslem v prohlizeci
    zkratka kliknu v zalozkach na nyx, mam tam MR_DAN nebo nobody a musim kliknout jeste jednou, aby se mi tam vyplnilo to, co mam ulozene..
    je to vyplnovani uziv. jmena nutne? je to jen klik navic, ale imho uplne zbytecny
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    NYX: Hele v reakci na tohle ONDRASEEEK, uz me to dneska vazne nakrklo... sem prihlaseny, kliknu do posty, ze napisu zpravu a sup, sem odhlaseny... to zes mi sebral pozvanky sem nejak prezil a prezuji, ale tohle bys sakra mohl nejak vyresit, ne? Nejsem jedinej, jiste je nas vic a napsat reseni, ze mame pouzit nejaky link, ktery stejnak nezabira mi prijde jako reseni od cirkve, ala "Modlete se a vsechno bude dobry"...

    nechci nejak prudit, ale tohle prudi me...

    diky predem...
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Coz se mi treba obcas stava i u hledani boardu ze text "search..." nezmizi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam