• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kam mi zmizel vlevo-panel z posty?
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: jaky bug?
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Uz je opraven ten bug s headerem?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Skrývání záhlaví pokud nebylo změněno je super.. Moje scrollovací kolečko a prostředníček děkují. :)

    Jinak by bylo fajn mít možnost seřadit sledované diskuse srovnané podle četnosti čtení..

    Případně navíc i s nějakou vahou stávajícího ručního pořadí ať nedhochází k top 20 efektu (top 20 pop music hrají v rádiu pořád, tím pádem lidi nic jinýho neznají a tím pádem to vede v žebříčcích, začarovaný kruh..)
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    VECTOR: Chvala pozvankam!
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jak se muze stat, ze clovek, kterej je tady min nez tri mesice, posle pozvanky trem lidem, evidentne sam sobe? http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=friends;id=TRIBE_WRITER
    Neni tohle proti pravidlum, mimojine?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    nebylo by mozny nejakym zpusobem zobrazit diskuzi v ktery mam pres 100 novych od posledniho novyho prispevku? pripadne treba +5 starych, proste aby se clovek nemusel proklikavat nekolik stranek zpatky..
    EVICZKA
    EVICZKA --- ---
    ALEXIS:
    TMA:
    TMA: S dovolením se připojuji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jinak nez drive :)

    schova se mi to a ja to chci zpet tak to chytam a kliknu... :) a ono me to prehodi...
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: asi ze nikdo necekal, ze ho to posle na jinou stranku. Nebyl by prijatelny nejaky kompromis? Ze by se na hover rozbalil ten seznam prijatych notifikaci za dobu co jsi na strance a na klik by te to poslalo do infa.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: co to znamena nepredvidatelne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEW_ER:
    NYXi pripojuji se... to zobrazeni a schovavani je klasika ale po kliku na Icko me to hodi sem:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices

    Coz je dobre ze vznikla databaze notifikaci ale chova se to dost nepredvidatelne alespúon k drivejsi funkcionalite...
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: no zavrit by se to melo asi po peti sekundach od tvoji prvni aktivity (tj. pokud treba jsi v jinem tabu, prepnes se a hybnes mysi, tak teprve pak zacne bezet cas). ta stranka v infu je feature.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Poslednich par dni se mi zmenilo chovani zobrazovani notifikaci. Ukaze se v rohu, ihned potom se zavre a pri kliknuti na tu svitici ikonku me to vezme odkazem kamsi do infa, kde je seznam poslednich notifikaci. To je bug nebo feature? (Chrome 14.0.814.0 dev-m)
    TULEN
    TULEN --- ---
    ACID: taky bych u nekterych svich klubu ocenil zahlavi permanetne zaple
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: nedalo by se to u nekterych klubu vynucene zapnout? V "Poznej co je na obrazku" tohle ten klub nejspis pohrbi...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NYX: ha, ano, dekuji, dokonce se mi to podarilo i najit a snad neudelat nic jinyho a nezadouciho:)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEA: zkus vyprazdnit cache prohlizece
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jestli jsem tu spatne, tak me kousnete:) Nicmene v Chrome mi od vcerejsiho vecera nefunguje klik na ikonku pro odpoved a dalsi aktivity a nevidim palce. Je problem u me? (pri kladne odpovedi prosim o "navod pro debila", jak z toho ven, diky:) )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam