• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    jinak nez drive :)

    schova se mi to a ja to chci zpet tak to chytam a kliknu... :) a ono me to prehodi...
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: asi ze nikdo necekal, ze ho to posle na jinou stranku. Nebyl by prijatelny nejaky kompromis? Ze by se na hover rozbalil ten seznam prijatych notifikaci za dobu co jsi na strance a na klik by te to poslalo do infa.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: co to znamena nepredvidatelne?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEW_ER:
    NYXi pripojuji se... to zobrazeni a schovavani je klasika ale po kliku na Icko me to hodi sem:
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices

    Coz je dobre ze vznikla databaze notifikaci ale chova se to dost nepredvidatelne alespúon k drivejsi funkcionalite...
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: no zavrit by se to melo asi po peti sekundach od tvoji prvni aktivity (tj. pokud treba jsi v jinem tabu, prepnes se a hybnes mysi, tak teprve pak zacne bezet cas). ta stranka v infu je feature.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Poslednich par dni se mi zmenilo chovani zobrazovani notifikaci. Ukaze se v rohu, ihned potom se zavre a pri kliknuti na tu svitici ikonku me to vezme odkazem kamsi do infa, kde je seznam poslednich notifikaci. To je bug nebo feature? (Chrome 14.0.814.0 dev-m)
    TULEN
    TULEN --- ---
    ACID: taky bych u nekterych svich klubu ocenil zahlavi permanetne zaple
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: nedalo by se to u nekterych klubu vynucene zapnout? V "Poznej co je na obrazku" tohle ten klub nejspis pohrbi...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    NYX: ha, ano, dekuji, dokonce se mi to podarilo i najit a snad neudelat nic jinyho a nezadouciho:)
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEA: zkus vyprazdnit cache prohlizece
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Jestli jsem tu spatne, tak me kousnete:) Nicmene v Chrome mi od vcerejsiho vecera nefunguje klik na ikonku pro odpoved a dalsi aktivity a nevidim palce. Je problem u me? (pri kladne odpovedi prosim o "navod pro debila", jak z toho ven, diky:) )
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    ADMIX: dik zapnuto. Ale myslel jsem jestli jako admin diskuze muzu svemu klubu povolit viditelnou hlavicku pro vsechny. Ale z logiky zapinatka/vypinatka v osobnim nastaveni kazdeho uzivatele to asi nepujde.
    PUKPUK
    PUKPUK --- ---
    NYX: Jde nejak defaultni skryvani hlavicky v auditku vypnout? U nekterych (treba sportovnich) diskuzi jsou v hlavickach tabulky a rozpisy zapasu. Hlavicka tak hraje dulezitou roli kdyz chce clovek ziskat rychly prehled o situaci klubu a tymu. Ted je mu to znemozneno a vlastne tim pozbila hlavicka smysl --(.
    Navic alespon pro mne hlavicka davala individualni design a atmosferu diskuzi.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ADMIX: no driv to slo skryt skinem, ze se zobrazilo jen on-hover, ale uz to bohuzel nejde..
    aneb namet na novou funkci ;)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NAVARA: Uh-huh, tak si headery vypnes, kdyz ti vadi, tu moznost jsi mel ^_^

    NYX: Ja vzdy tady na nyxu (a nejen na nyxu) povazoval header za nedilnou soucast klubu/threadu a tak patrim asi do te vyjimecne skupiny jedincu, kteri headery skryte nemaji a proto mi defaultni skryti headeru zkratka prijde jako spatna vec.

    Kazdopadne, kdybys to nahodou nejakym zpusobem menil, tak se primlouvam za reseni navrzene ADMIX.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ono by bylo nejlepsi reseni, kdyby se zahlavi dalo skryt per-auditko, treba kliknutim na nazev :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    protoze neni zadny omezeni velikosti a co jsou nekteri spravci schopni napachat za zrudnosti...
    NYX
    NYX --- ---
    ZELGARIS: co jsem koukal, tak si to zapinal snad kazdy, kdo to nastaveni nasel :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    NYX: But Why?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: nice :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: jsem to hodil jako default.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam