• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KOC256: Super, dík za radu, taky mě to nesmyslné nacpání doleva iritovalo.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    moznost: reserve screen space for chat
    KOC256
    KOC256 --- ---
    WITTGENSTEIN:
    tam ted je nejaka nesmyslna ficura ze se v prave casti rezervuje misto pro udalosti a chat... nejak to nechapu ale tak treba to nekdo vyuzije :o)

    klikni na panacka a vypni si to :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Dneska se mi po přihlášení začal Nyx zobrazovat divně jak v Chromu, tak ve Firefoxu - ale v Chromu mnohem hůř. Viz http://www.sendspace.com/file/2mj41a
    Dělám něco špatně, nebo došlo k nějakým změnám v grafice?
    TMA
    TMA --- ---
    VECTOR: Bývala to jedna z vlastností, která odlišovala prémiovku od obyčejné verze. Ano jde to jinak. Když se záhlaví rozklikne, a jeden zjistí, že je potřeba upravit, tak to má o kliknutí a skrolování dál.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TMA: to mozna jo, ale clovek je zvykel kliknout v l2menu na homepage a tam ti upravit. stezovat si na to, ze po kliknuti nevidis odkaz na editaci, jakkoli editace muzes dosahnout jinym odkazem mi pripada zcestny
    TMA
    TMA --- ---
    Pokud je vypnute zobrazeni zahlavi stale, tak pri rozkliknuti zobrazeni se neobjeví tlačítka edit a delete, ani pokud má uživatel aktivovanou prémiovku.

    NYX
    NYX --- ---
    tak jsme na to sedli a problem vyresili...tim by mely zmizet vsechny ty nesmyslne hlasky, ktere se lidem ukazovaly a nejake chybejici zpravy, zpravy objevujici se ve spatnych chatovych oknech apod (trpelo tim jen par lidi, treba ja to nikdy nevidel)...takze pokud jste tenhle problem meli, bud to zmizi samo nebo by melo stacit se odhlasit a znovu prihlasit, pripadne smazat cache prohlizece apod.

    a muzete moniousovi podekovat :)
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    NYX: to budu muset pockat az se to zase stane :D ale poslu
    NYX
    NYX --- ---
    MONIOUS: posli mi do posty screenshot, jak to vypada a ktere zpravy tam nepatri. diky
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    proc mi porad do okynka chatu skace posta od nekoho jinyho? micha se to dohromady, nebo nezobrazuje vubec, nove prispevky vidim az po refreshi.. uz to trva nejakou dobu a je to dost otravny
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    http://www.nyx.cz/index.php?l=user;section=notices

    funguje tahle stranka spravne? :)
    NYX
    NYX --- ---
    ok, uz by to melo byt svazane a v db vypnute pro lidi s vypnutym chatem
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Vsak rikam odsedni si - metr od monitoru uz mas vsechno krasne viditelne jen pohybem oci. Neprehledne by to snad mohlo byt u delsich textu o mnoha radcich, ale to neni zrovna dominantou nyxu :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ja tu mam 1920x1200 a fakt si nyx nechavam vzdy tak na 1000-1200px sirky, sirsi uz se mi pouziva dost blbe...prave kvuli delce radku.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ostatne, ozkousej si to sam, jak prijemne to je na 1920x1080 v maximalizovanem okne... staci dodrzovat rozumnou vzdalenost od monitoru a vse se da v pohode precist, zadny litani hlavou semtam jak se mnozi domnivaji
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: ne, tim nastavenim.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: chat vyplej mam (a ty to z nastaveni prectes, takze tomu muzes prizpusobit i generovnai skinu)

    skinem? pouzivam nyxi prave proto, ze i amazon ma celkem casto vypadky - zatimco kdyz vypadne nyx, tak ten skin stejne nepotrebuji
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: tak si to vypni
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: pls kdyz mam chat vypnutej, tak mi to okno nezmensuj - je to ultrahnusny a oproti balikovejm eshopoum s sirkou 640px jeste megahnusnejsi tim, ze je to zarovnany vlevo
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NYX: jsem mu napsala tak ho pripadne pak odkazu, a diky..:o)
    NYX
    NYX --- ---
    LEENVECKA: kdyby nahodou nechodil pravidelne do klubu o skinech, tak tady ma seznam nedavnych zmen, podle ktereho by mel poznat, co ma zmenit

    [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam